Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zdrowie psychiczne. Mity i fakty – ebook

TANIEJ 7 %

Hal Arkowitz   Scott O. Lilienfeld  

20.02.2018

20.02.2018

polski

366

Wydawnictwo CIS

978-83-61710-67-7

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Hal Arkowitz i Scott Lilienfeld od roku 2006 prowadzą „Scientific American Mind” rubrykę „Fakty i fikcje” poświęconą psychiatrii i psychologii. W książce Zdrowie psychiczne. Mity i fakty znalazły się wybrane teksty publikowane wcześniej w tej rubryce, zaktualizowane o najnowsze badania i teorie oraz kilka tekstów napisanych specjalnie z myślą o publikacji w książce. Kolejne rozdziały poświęcone są poszczególnym aspektom zdrowia psychicznego i terapii – łącznie 51 mitom wybranym spośród tych, które wokół ludzkiej psychiki krążą, oraz temu, co o tych mitach ma do powiedzenia nauka. Dowiadujemy się zatem między innymi, co dziś naukowa psychologia i psychiatria mówią o zaburzeniach ze spektrum autyzmu, ADHD, chorobie dwubiegunowej, anoreksji i bulimii, psychopatii, samobójstwach… A przy okazji autorzy (Hal Arkowitz jest też psychoterapeutą i prowadzi praktykę kliniczną) radzą czytelnikom, czym się kierować, poszukując pomocy w problemach natury psychicznej.

 

Wstęp do wydania polskiego napisał od lat współpracujący ze Scottem Lilienfeldem dr Tomasz Witkowski, autor (między innymi) Zakazanej psychologii.

Zdrowie psychiczne. Mity i fakty - ebook

46,41 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Marek Szydlowski/2020-12-01

    Publikacja jest warta przeczytania - zapoznasz sie z wielowymiarowym podejsciem do wielu zagadnien zwiazanych ze zdrowiem psychicznym. Szczegolnie polecam studentom psychologii.

1 - 1 z 1 opinii