Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zimny kolor nieba – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Magdalena Majcher  

24.06.2019

24.06.2019

polski

Pascal

978-83-8103-519-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

1964–1991 Gabriela
Saga nadmorska.
Gabriela, córka Marcjanny, Kresy zna tylko z nostalgicznych opowieści matki i babki. Nie tęskni za tym, co utracone, bo jej dom jest na Pomorzu. Brakuje jej jednak ojca, o którym matka nie chciała nawet rozmawiać. Kiedy poznaje prawdę, nie chce mieć nic wspólnego ze swoją rodziną.
Wiąże się z mężczyzną, który zmienia jej życie w piekło. Każdy kolejny dzień przepełniony jest strachem i niepewnością. Gabriela nie traci jednak nadziei, że jej życie się zmieni.
Przejmująca opowieść o demonach, przed którymi nie sposób uciec, bo nosimy je w sobie.

Zimny kolor nieba - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2019-07-27

    Drugi tom sagi, to jednocześnie drugie pokolenie i opowieść o życiu Gabrieli - córki Marcjanny. Wychowywana przez Marcjannę i babcię Janinę Gabrysia nie żyje już sprawami wojny, Wołynia, za którym nieustannie tęsknią jej bliscy. Ma swoje marzenia i plany na przyszłość. Nie przeszkadza jej, jak skromnie żyją, jak mglista w jej oczach jest przeszłość, o której niewiele i nigdy szczerze się w rodzinie nie rozmawia... Cały czas ma jednak żal do matki, że żyje jakby na uboczu, nie jest wylewna w okazywaniu córce uczuć, a temat ojca Gabrysi wywołuje dziwne reakcje u wszystkich członków rodziny. Gdy więc pewnego wieczoru, zupełnie przypadkowo Gabrysia odkrywa tajemnicę jej poczęcia, świat cały wali się jej na głowę i w jednej chwili porzuca rodzinny dom. Ląduje w ramionach człowieka, którego nigdy nie powinna była spotkać na swej drodze i który z każdą chwilą coraz bardziej zamieniał jej życie w piekło. Nie chcę zdradzać szczegółów tej wstrząsającej historii. Jedno jest pewne - dopiero takie życie pozwoliło jej zrozumieć matkę i pojednać się z nią.
    Wiele emocji, wiele wzruszeń i naprawdę ciekawa historia. Mam nadzieję na dalsze losy i kolejny tom, bo to, że taki się pojawi, jest chyba oczywiste. Teraz z pewnością nastąpi czas Jagody.

1 - 1 z 1 opinii