Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Złotowidząca. Księga 2. Schronienie – ebook

TANIEJ 5 %

Rae Carson  

18.10.2017

polski

352

Jaguar

978-83-7686-633-8

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

"Inteligentna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść fantasy!

Drugi tom sagi o dziewczynie, obdarzonej niezwykłym darem wyczuwania złota, o jej niebezpiecznych przygodach w ogarniętej gorączką złota Kalifornii.

Po ciężkiej podróży na zachód, do Kalifornii, Lee Westfall w końcu znajduje dom. Wznosi się on na złotodajnym terenie, który sama wyszukała, kierując się swoją mocą. Nie tylko złota jest tu pod dostatkiem – nie brak też dobrych ludzi, którzy tak jak Lee szukają własnego miejsca na ziemi. Jefferson, przyjaciel z lat dziecinnych, nadal uparcie walczy o jej serce. A opór dziewczyny coraz bardziej słabnie… Wuj Hiram wciąż nie daje za wygraną. Pragnie dopaść Lee i korzystać z jej daru złotowidzenia. Porwana, uwięziona, na własnej skórze doświadcza jego okrucieństwa. Tymczasem jej dar rośnie w siłę. Lee potrafi nie tylko znaleźć miejsca bogate w złoto; teraz zyskuje także władzę nad cennym kruszcem. Czy ta umiejętność wystarczy, by zniszczyć Hirama raz na zawsze?

RAE CARSON to autorka bestsellerowej sagi Girl of Fire and Thorns. Jej powieści są pełne przygód, magii i bystrych dziewczyn, które dokonują (zazwyczaj) mądrych wyborów. Rae, rodowita Kalifornijka, mieszka dzisiaj z mężem w Arizonie. "

Złotowidząca. Księga 2. Schronienie - ebook

31,35 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Olga Śmiełowska/2018-04-14

    Druga część "Złotowidzącej" jest zdecydowanie gorsza, niż pierwsza. dużo się w niej dzieje, ale tempo powieści jest nierówne, a wszystko się kończy, zanim się na dobre rozwinie. Pierwszy tom urzekł mnie typową historią drogi i tym, że autorka skupiła się na rozmaitych emocjach towarzyszących Leah. Teraz jedyne, o czym myśli nasza bohaterka, to chłopak - tak jakby dziecinniała, zamiast poważnieć. Wydarzenia w tle są co prawda okrutne i bolesne, ale ich ciężaru nie da się odczuć, bo na pierwszym planie są rozterki miłosne. Mam nadzieję, że trzeci tom będzie dojrzalszy.

1 - 1 z 1 opinii