Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zły człowiek – ebook

TANIEJ 50 %

Adrian Bednarek  

13.01.2021

13.01.2021

polski

Skarpa Warszawska

9788366644557

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

To miał być najpiękniejszy dzień w jego przestępczym życiu. Gdy po ślubie całe życie Sebastiana wali się jak domek z kart, mężczyzna postanawia dowiedzieć się kto za tym stoi.

Doskonale wie, że w świecie mafijnych porachunków i nielegalnych interesów nie wolno ufać nikomu. Krąg podejrzanych ciągle się powiększa, a prawda ukryta jest o wiele głębiej niż się wydawało.

Cierpienie i ból mają swoją cenę. Gdy nie ma się już nic do stracenia, wszystkie chwyty są dozwolone…

Zły człowiek - ebook

19,95 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Romuald Lisowski/2021-01-22

  Książkę przeczytałem dzięki uprzejmości koleżanki z pracy. Autor po raz kolejny udowodnił, że słusznie zaliczany jest do czołówki rodzimych autorów powieści kryminalno-sensacyjnych z dużą dawką emocji. Potwierdził również iż doskonale czuje się w mrocznych klimatach oraz zawiłościach ludzkiej psychiki, że potrafi zaskakiwać czytelników nieprzewidywalnymi zmianami kierunku i tempa akcji. Używany przez bohaterów mocny, soczysty i prosty język dodatkowo pozwala odbiorczy wczuć się w psychikę opisywanej postaci.

  Historia utrzymana w klimacie spowiedzi gangstera. Podczas lektury możemy zobaczyć jak rodzi się pomysł życia poza prawem, jak jest realizowany i jak takie życie potrafi wpłynąć na ludzką psychikę. Autor stara się pokazać zarówno blaski jak i cienie życia jakie prowadzą bohaterowie tej książki: z jednej strony jest to opływanie w luksusach, nieograniczone możliwości finansowe oraz spełnianie prawie wszystkich zachcianek. Z drugiej jednak życie non stop w napięciu, brudne zagrania, brak możliwości zaufania komukolwiek, oglądanie się non stop przez ramię, życie w świecie gdzie jedyną zasadą wyznawaną przez otoczenie jest całkowity brak zasad i skrupułów.

  Na koniec dodam, iż lektura zajęła mi niespełna 6h. Dodatkowo należy zaznaczyć, że Adrian Bednarek po raz kolejny zakończył książkę w sposób który ciężko było przewidzieć – moje przypuszczenia finału opisywanej historii sprawdziły się tak w 35-40%

  Polecam!

1 - 1 z 1 opinii