Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zmanipuluję cię, kochanie – ebook

TANIEJ 7 %

Robert Tekieli  

19.09.2012

13.09.2012

polski

208

Wydawnictwo M

978-83-7595-506-4

Ocena: 4.5 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Najnowsza książka Roberta Tekieliego poświęcona jest manipulacji i współczesnym zagrożeniom duchowym. Autor, opierając się na konkretnych przypadkach, ukazuje mechanizmy manipulacji oraz przestrzega przed wieloma współczesnymi zagrożeniami.

Należą do nich między innymi : sekty, akupresura, akupunktura, amulety, astrologia, bioenergoterapia, biorezonans, chiromancja, channeling, death metal, doskonalenie umysłu, eurytmia, ezoteryzm, feng shui, fotograficzne czytanie, gry komputerowe, Harry Potter, hatha joga, metoda Hellingera, hipnoza, homeopatia, horoskopy, Huna, irydologia, religia Jedi, joga, karate, kung fu, magia, medytacja transcendentalna, muzyka gotycka, muzyka relaksacyjna New Age, NLP, numerologia, odmienne stany świadomości, okultyzm, OOBE, pierścień Atlantów, pop, satanizm, pozytywne myślenie, radiestezja, rastafarianizm, rebirthing, reiki reinkarnacja, RPG, runy, metoda Silvy, satanizm, SITA, wiara w sny, spirytyzm, superlearning, synchronizacja półkul mózgu, szkoły steinerowskie, świadome śnienie, świeccy egzorcyści, talizmany, tai chi, chan, tarot, muzyka techno, trash metal, uwolnienia egipskie, wahadełko, WITCH, wróżbiarstwo, wywoływanie duchów, zen.

Książka będzie ciekawą lekturą dla tych wszystkich którzy chcą poznać drugie dno tak bardzo popularnych obecnie praktyk i zjawisk. Autor czerpie swą wiedze z ogromnej ilość spotkań z ludźmi, którzy sami doświadczali konkretnych zagrożeń duchowych. Ksiązka jest pełna opisów konkretnych przypadków.

Zmanipuluję cię, kochanie - ebook

11,07 zł 11,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  pingwin/2014-08-21

  Bardzo ważna i ciekawa książka o zagrożeniach duchowych we współczesnym świecie. Wbrew pozorom nie jest to poradnik, tylko rzetelny opis sekt, oraz innych popularnych i "modnych" rzeczy, o których warto wiedzieć, że trzeba się ich wystrzegać.

 • Ocena:5
  Daniel Łysko/2013-05-14

  Książka w jasny i przystępny sposób przedstawia zagrożenia, jakie czyhają na każdego z nas na codzień a z których nie zdajemy sobie sprawy. Jej lektura zaznajamia nas z różnymi współczesnymi technikami manipulacji oraz ich złym wpływem na nasze życie, pokazuje w jaki sposób zagrożeń można uniknąć i jak ważna jest czujność, zdrowy rozsądek oraz rozeznanie. Autor z wieloma zagrożniami spotkał się "twarzą w twarz" i doświadczył na własnej skórze (i nie tylko) ich zgubnego wpływu a teraz demakuje je w przenikliwy, czasami zabawny sposób. Książka do polecenia naprawdę wszystkim a napewno rodzicom, którym nieobojętne jest szczęśliwe i bezpieczne życie swoich dzieci, które to właśnie najbardziej narażone są na każdym kroku na wszelakie zagrożenia, kryjące się tam, gdzie nawet się ich nie spodziewamy, a gdy przychodzi moment, gdy zdajemy sobie z nich sprawę często bywa już za późno...
  Warto jednak nie przyjmować postawy wyrażonej słowami poetki: "Mam o wiele lat za późno aby coś postanowić", bo zawsze jest czas na dobre postanowienia a ta książka na pewno nam w tym pomoże. Moim skromnym zdaniem powinna być ona lekturą obowiązkową w szokle dla klasy szóstej zamiast np. Harry'ego Potter'a, który na lekturę się nie nadaje. Dlaczego dla klasy szóstej? Bo właśnie wtedy przed dziećmi otwiera się pociągający kolorowy świat niepozbawiony zagrożeń, przed którymi należy je przestrzec. I to czyni właśnie ta książka.

 • Ocena:3
  Michał Kastelik/2012-12-24

  Przerażająca książka. Opisuje wszystko to, co znamy z reklam czy też ogłoszeń w zupełnie odmienny sposób. Większość jako działanie zła, szatana, rzucającego łańcuchy na nasze życie.

  Po lekturze wszystkich rozdziałów ma się wrażenie, że całość tej książki jest lekko chaotyczna. Rozdziały wiążą się ze sobą dosyć luźno, dużo jest powtórzeń, powtarzanie tych samych zdań. Trochę jakby korekta przed wydaniem książki zrobiła tą korektę dosyć słabo.

  Całość oceniam jednak, jako ciekawa lektura, zwłaszcza jak ktoś lubi serial "Starożytni kosmici", tutaj zobaczy to trochę z drugiej strony.

  To nie jest poradnik manipulacji, ani poradnik, jak się bronić przed manipulacją, bardziej ostrzeżenie przed sektami, czy też dziwnymi ruchami otwierającymi nas na nieznany świat.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2012-09-28

  Tę książkę powinni czytać przede wszystkim rodzice nastolatków. Znakomite kompendium wiedzy o rozmaitych sektach, satanistach itd. Oprócz tego solidna dawka informacji o tak zwanej ezoteryce, a także o rozmaitych współczesnych zagrożeniach.

1 - 4 z 4 opinii