Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zmora – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Robert Małecki  

14.04.2021

14.04.2021

polski

448

Czwarta Strona

978-83-66736-20-7

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

W świecie, w którym wszyscy kłamią, nikt nie słyszy prawdy.

Kama Kosowska, niespełniona dziennikarka, wraca do Torunia i otrzymuje propozycję udziału w programie o tajemniczym zaginięciu z 1986 roku. Wtedy też przepadł bez śladu jej kolega z dzieciństwa, siedmioletni Piotrek Janocha. Kama jest jedną z osób, które ponad trzydzieści lat temu jako ostatnie widziały chłopca żywego.

Gdy po wielu latach akta starej sprawy trafią w ręce komisarza Lesława Korcza, odkryje on szereg rażących nieprawidłowości, a cień podejrzenia padnie na owdowiałego ojca Kamy, emerytowanego policjanta, Waldemara Kosowskiego.

Kiedy prawda sprzed lat zacznie wychodzić na jaw, dziennikarka będzie musiała również stanąć oko w oko z niewyobrażalną prawdą na temat śmierci swojej matki.

Czy uda jej się wyjaśnić, co wydarzyło się podczas tamtych tragicznych wakacji?

Porażający thriller kryminalny, w którym rodzinne sekrety zyskują niszczycielską moc…

Zmora - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2021-05-02

    Najnowsza powieść Roberta Małeckiego. Dziennikarka Kama Kosowska wraca do rodzinnego Torunia, żeby nakręcić program o tajemniczym zaginięciu sprzed ponad 30 lat. Sprawa dotyczyła jej bezpośrednio, gdyż nie tylko jej ojciec zajmował się nią jako prowadzący, lecz także Kama była jedną z osób, które jako ostatnie widziały chłopca żywego. Jak dążenie do odkrycia prawdy co się stało z Piotrkiem wiąże się z tajemniczą śmiercią matki Kamy? I czy faktycznie to błędy jej ojca spowodowały, że sprawa nigdy nie została wyjaśniona? Wciągająca i poruszająca opowieść o rodzinnych tajemnicach, które rzucają cień na całe życie - o przeszłości, która wraca jak zmora nie dając spać w nocy. Kryminał ze świetnie zbudowaną fabułą i logicznym rozstrzygnięciem, który daje do myślenia i zostaje w pamięci. Do tego dobrze wykreowane postacie. Innymi słowy - świetna pozycja dla wielbicieli dobrej książki.

1 - 1 z 1 opinii