Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Znaki i przepowiednie nadchodzącego końca świata – ebook

TANIEJ 7 %

Andrzej Sarwa  

28.05.2010

polski

116

Armoryka

978-83-62173-28-0

Ocena: 4 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Opis

Znaki i przepowiednie... to intrygujaca propozycja czytelnicza dla osób interesujących się teoriami końca świata. Po raz pierwszy w jednej publikacji zostały zebrane znaki, proroctwa i przepowiednie końca świata różnych tradycji i narodów świata! Są tu także zupełnie dotychczas w Polsce nieznane dotyczące roli Rosji w czasach ostatecznych, a także intrygujące objawienie Matki Bożej z Quito i wiele, wiele innych.

Znaki i przepowiednie nadchodzącego końca świata - ebook

11,44 zł 12,30 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Barbara Lang/2012-10-21

  W ostatnich czasach rośnie zainteresowanie przepowiedniami o końcu świata. Rośnie też liczba różnych przepowiedni. Niektóre krążą już od wielu lat, inne są nowe. Jedne są poważne i podają rady, jak się w obliczu kataklizmu zachować, inne są tylko bajaniami dla zabicia czasu. Książka Andrzeja Sarwwy do tych przepowiedni odnosi się bardzo poważnie. Nie zbiera wprawdzie wszystkich, jakie krążą zarówno po świecie, jak i w naszym kraju, podaje za to systematycznie te, które oparte są na nauczaniu religii. Czterech religii konkretnie. Są to, kolejno: prawosławie, katolicyzm, islam i zaratusztranizm. Wszystkie one są oparte na świętych księgach tych religii, podbudowane tradycją. Książka poszerza horyzonty i widzę czytającego i z tego powodu warta jest polecenia tym, którzy temat traktują poważnie. Nie powinni natomiast sięgać po nią łowcy sensacji – ci rozczarują się. Ja przeczytałam ją z przyjemnością i wdzięcznością dla autora za tak poważne potraktowanie tematu.

 • Ocena:4
  Marek Wisniewski/2012-09-21

  Wielce zajmująca pozycja, wydaje się, że autor rzetelnie "obrobił" temat. Interesująca zarówno dla fanów zjawiska jak i dla tych, którzy z reguły nie wierzą we wszelkie przepowiednie.
  Zdecydowanie godna polecenia.

 • Ocena:4
  Krzysztof Siemieński/2012-09-20

  Kompendium wiedzy, niezbędne dla tych, którzy uparcie czekają na koniec świata. Autor zebrał wiele przepowiedni na ten temat. Jedni wierzą, inni nie wierzą, ja się dobrze bawiłem, czytając.

1 - 3 z 3 opinii