Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zostań ze mną – ebook

TANIEJ 7 %

Joanna Kruszewska  

29.06.2022

29.06.2022

polski

432

Wydawnictwo FILIA

978-83-8280-191-0

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

PRZEJMUJĄCA HISTORIA OPOWIEDZIANA NA PRZESTRZENI LAT. O TYM, JAK NIEPOWODZENIA MOGĄ KSZTAŁTOWAĆ CHARAKTER, A WALKA Z NIMI PRZYNOSIĆ NIEPRZEWIDYWALNE KORZYŚCI.

W otoczeniu pięknych podlaskich krajobrazów, gdzie przyroda wyznaczała rytm każdego dnia, dorasta Maria, której życie dotąd nie rozpieszczało. Kiedy spotyka wymarzonego mężczyznę, przystojnego szanowanego lekarza, wydaje jej się, że los w końcu się do niej uśmiechnął. Okazuje się jednak, że jest on brutalnym despotą, a Maria musi zdecydować o przyszłości swojej i swoich dzieci.

CZY ODWAŻY SIĘ PRZECIWSTAWIĆ I WZIĄĆ SPRAWY W SWOJE RĘCE?

Zostań ze mną - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2022-07-05

  Piękna i refleksyjna powieść, która przede wszystkim pokazuje, jak los potrafi drwić z naszych marzeń, planów, jak jedną ręką daje, a drugą odbiera nadzieję na szczęście.
  Maria, już przychodząc na świat w niewielkiej i zacofanej wsi doznała, czym jest odrzucenie. Nigdy nie zaznała rodzicielskiej miłości. Gdy dorosła, związała się z człowiekiem, który zamiast obdarzyć ją rodzinnym szczęściem, okazał się tyranem, wiarołomcą, który zniszczył w niej poczucie własnej wartości i upodlił ją do granic możliwości. Nic już nie było dla niej ważne, a jedynym celem w życiu Marii stała się ochrona własnych dzieci. Dzieci, które nie miały świadomości, jaką cenę płaci Maria, aby zapewnić im w miarę normalne życie. Gdy wreszcie na jej drodze los stawia człowieka, który zawładnął niepodzielnie jej sercem i był gwarantem dalszego, szczęśliwego życia, musiała poświęcić to uczucie... ze względu na dzieci. Czy jeszcze kiedykolwiek zazna spokoju i szczęścia, na jakie zasługuje? Przeczytajcie po prostu...
  Pani Kruszewska ponownie zachwyca kolejną mądrą i nastrojową książką w słodko-gorzkim wydaniu. Polecam

1 - 1 z 1 opinii