Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Żuławska miłość. Dobrosława – ebook

CENA NEXTO

Sylwia Kubik  

11.05.2022

11.05.2022

polski

392

Wydawnictwo FILIA

978-83-8280-067-8

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nadszedł czas na zmiany. Zmiany, które po latach stagnacji wywróciły jej życie do góry nogami, ale nie obawiała się tego chaosu. Czuła, że wyniknie z tego coś dobrego.

Dobrosława mieszka w Gdańsku, pracuje w jadłodajni studenckiej i czuje, że jej życie straciło sens. Pewnego dnia czara goryczy się przelewa. Dobrusia rzuca pracę i postanawia poświęcić się swojej pasji oraz marzeniom.

Wyjeżdża na Żuławy. Poznaje tam przystojnego Tyberiusza. Jest jednak rozdarta między rodzącym się uczuciem a wieloletnim związkiem, w którym miłość zaczęła gasnąć. W otoczeniu pięknych żuławskich krajobrazów Dobrochna próbuje odnaleźć dawną siebie. Zaczyna rozumieć, że aby zrobić krok do przodu, czasami trzeba się cofnąć. W głąb własnej duszy.

Żuławska miłość. Dobrosława - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-11-04

    Podróżą każda książka dla mnie jest... Ta podróż była niesamowita i pełna wrażeń. Spotkałam podczas niej bohaterów, o których nie mogę zapomnieć i takich, których najchętniej bym udusiła, a niesamowite okoliczności przyrody sprawiły, że czekam z utęsknieniem do wakacji! I chyba nawet wiem, gdzie się na nie udam. Polecam Wam serdecznie tę niezwykle przesympatyczną, pełną miłości, uroku, humoru i przyjaźni książkę. Dzięki niej Wasze życie stanie się choć trochę piękniejsze i weselsze. I jestem przekonana, że Dobrusię pokochacie tak samo bardzo, jak ja.

1 - 1 z 1 opinii