Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Żywego ducha – ebook

TANIEJ 7 %

Jerzy Pilch  

04.07.2018

04.07.2018

polski

200

Wydawnictwo Literackie

9788308066799

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Żywy duch i duchy

Oto Jerzy Pilch jakiego nigdy dotąd nie czytaliśmy! Ostatni na statku szaleńców

Zagłada cicha jak kot? Potop bez opadów? Terrorystyczny atak z nieba? Globalne wyludnienie? Apokalipsa rozgrywa się w języku. Świat kończy się, bo milknie. Dalekie głuche pożary. Nie ma do kogo gęby otworzyć. Przed aniołem śmierci, który przeszedł przez Warszawę, uchodzi jedynie pisarz — odludek . Można powiedzieć trafił żywy duch na swego. Po kolejnych próbach nawiązania kontaktu z kimkolwiek i gdziekolwiek nie może się dłużej łudzić. Został sam. I to sam w sensie ścisłym.

Co może robić ostatni człowiek na świecie? Wyruszyć przed siebie? Spać w najlepszych hotelach? Bezkarnie wynosić książki z księgarń i markowe ubrania z najlepszych butików? To co zwykle: łudzić się kasą? Pielęgnować samotność, czyli życie? Gorączkowo upajać się własną wyjątkowością? Tylko właściwie po co? A przedtem było po co? Czy przedtem i potem to jest aż tak wielka różnica? Widziadła coś do niego mówią — nie wie co, bo nie wie, czy są z tego świata? A my? Jesteśmy jego urojeniami? — Jerzy Pilch

Żywego ducha - ebook

25,11 zł 27,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Filip/2019-10-15

    Z książkami Pilcha jest jak z filmami Woody'ego Allena. Zawsze trafisz na wiele elementów wspólnych/podobnych do poprzednich utworów. Tak więc książka dla koneserów, ale jeśli od niej zaczynasz i Ci się spodoba to śmiało sięgaj po kolejne :)

1 - 1 z 1 opinii