Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Detektyw: Drugie Dno – gra

TANIEJ 5 %

05.08.2020

Portal Games

Produkt fizyczny: Gra

Opis

Drugie Dno jest dodatkiem do wielokrotnie nagradzanej gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa.
Ma ten sam zamysł i wykorzystuje większość podstawowych zasad, z pewnymi wyjątkami odzwierciedlającymi odmienne techniki śledcze minionych czasów.
Boston miewał już lepsze lata. Dookoła mnóstwo protestów, na ulicy łatwo wyczuć niepokoje społeczeństwa, napięcia na tle rasowym. Często atmosfera bywa rozgrzana, w niektóre dni niemal wrząca. Co za czas na walkę ze zbrodnią. Jeździsz świetnym wozem, nosisz skórzany płaszcz, może co jakiś czas rozbijesz komuś czaszkę. Lata siedemdziesiąte to interesujące czasy, a ten tydzień nie jest od tego wyjątkiem.

Seria Sygnowana do gry Detektyw: Kryminalna Gra Planszowa to wyjątkowa linia dodatków zaprojektowanych przez najsłynniejszych twórców gier, którzy prezentują swoje własne, unikatowe spojrzenie na grę. To miejsce, gdzie twórcy mogą wykazać się kreatywnością i opowiedzieć ciekawe historie używając narzędzi stworzonych w grze Detektyw, modyfikując je i zmieniając na potrzeby swojego scenariusza.

Sprawa napisana przez Roba Daviau, znanego m.in. z Pandemic Legacy, otwiera całą serię i Rob od razu bierze nas z zaskoczenia. Jego scenariusz przenosi nas do Bostonu do barwnych lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dla tych z nas, którzy pamiętają seriale z tamtych lat, słynnego Starsky & Hutch, to świetna okazja, by puścić muzykę z lat 70′ i przenieść się w czasie!

Zawartość:
1 Papierowa Plansza
5 Kart Postaci
1 Karta Okładki
35 Kart Tropów
1 Instrukcja

Wiek 16+
Liczba graczy 1-5

Detektyw: Drugie Dno - gra

47,45 zł 49,95 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!