Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Doktor Dolittle – gra

TANIEJ 5 %

21.11.2021

Aleksandria Gry

Produkt fizyczny: Gra

Opis

W małym miasteczku, jakich wiele na całym świecie, mieszka utalentowany doktor Dolittle. Potrafi każdego wyleczyć z najdziwniejszej choroby i przepędzić wszystkie lęki i strachy! Zawsze otoczony przyjaciółmi, wśród których najwięcej jest zwierząt. Co więcej, Doktor uwielbia z nimi rozmawiać, bo doskonale rozumie zwierzęcą mowę! Dzięki temu może się dowiedzieć, co im dolega. W kolejce po jego pomoc staje coraz więcej zwierząt i Doktorowi brakuje już czasu i sił dla wszystkich. Potrzebuje pilnego i niezawodnego pomocnika.
Niestety! W trakcie podróży do Afryki ginie lekarska torba doktora. Zrozpaczony Dolitlle prosi zaprzyjaźnione jaskółki, aby pomogły mu w poszukiwaniach. Od tego przecież są przyjaciele! Ptaki wpadają na trop lekarstw, rozrzuconych w różnych krainach świata. Kto z Was zbierze potrzebne lekarstwa, najszybciej wyleczy zwierzęta i okaże się najlepszym asystentem doktora Dolitlla?

Celem każdego gracza jest wyleczenie zwierząt, po jednym z każdej kategorii. Kategorie oznaczone są kolorami tła kart i dzielą się na: domowe, farmerskie, leśne i egzotyczne.
Wygrywa gracz, który jako pierwszy wyleczy po jednym zwierzęciu z każdej kategorii. Wtedy następuje koniec gry. Pozostali gracze zajmują miejsca według ilości wyleczonych zwierząt. Jeśli okaże się, że jest między nimi remis – za każde lekarstwo, które posiadają, otrzymują jeden punkt. Kolejne miejsca przyznawane są według liczby zdobytych punktów.

Gra uczy:
- jak układać strategię
- jak logicznie myśleć
- jak cierpliwie oczekiwać na zdobycze
- przybliża świat zwierząt
- jak dzielić się z innymi graczami
- wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu
- radości pomimo zaciętej rywalizacji
- umiejętności podejmowania decyzji

Unikatowa kostka, zabawne żetony lekarstw, prześmieszne nazwy chorób, które rozbawią zarówno starszych jak i młodszych, a do tego wielobarwne krainy – to wszystko zostało ukryte w jednym, pełnym emocji pudełku! Odkryj ten zwierzęcy świat i pomóż Doktorowi w ważnej misji leczenia zwierząt. To dzięki Tobie zwierzęta mogą być znów zdrowe!
Wspólna misja ratowania zwierząt! Proste zasady! Ekscytująca rozgrywka! Niezapomniane emocje!

Doktor Dolittle - gra

44,65 zł 47,00 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!