Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Angielski Krok po kroku – książka

TANIEJ 7 %

14.03.2020

polski

392

Edgard

9788366404663

Produkt fizyczny: Książka

Opis

Angielski. Krok po kroku to kurs do nauki języka angielskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom, które rozpoczynają naukę języka angielskiego oraz tym, którzy pragną szlifować językowe umiejętności, poszerzyć zakres słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs pozwala na naukę ponad 3000 słów i zwrotów. W przystępny sposób tłumaczy najważniejsze zasady gramatyczne, uczy prawidłowej, swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz rozumienia ze słuchu. Dodatkowo zestaw przedstawia najważniejsze ciekawostki dotyczące kultury życia w Wielkiej Brytanii.

Nowa, rozszerzona edycja pakietu Angielski. Krok po kroku składa się z ponad 30 rozdziałów tematycznych. W każdej części kursu znajdziesz: rozbudowane słownictwo, ćwiczenia utrwalające i przykładowe dialogi.

Część poświęcona gramatyce wyjaśnia najważniejsze zasady związane m.in. z szykiem zdań, odmianą i stopniowaniem czasowników, tworzeniem pytań oraz zaimków. Dołączone do zestawu tabele gramatyczne zawierają najważniejsze czasowniki nieregularne oraz czasy gramatyczne.

Kompleksowy pakiet zawiera także wysokiej jakości nagrania mp3, które pozwalają na osłuchanie się z językiem – poznaniem jego melodyjności oraz szlifowanie wymowy. Dialogi oraz zwroty zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów językowych.

Angielski. krok po kroku to:

ponad 3000 słów i zwrotów,
przystępnie wyjaśniona gramatyka,
ćwiczenia z odpowiedziami,
przejrzyste tabele gramatyczne,
sekcja dla ambitnych,
wysokiej jakości nagrania mp3.

Angielski Krok po kroku - książka

60,36 zł 64,90 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!