Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Daj sobie prawo do przyjemności – książka

TANIEJ 7 %

Marja Kihlstrom  

14.02.2020

polski

250

Zwierciadło

9788381321488

Produkt fizyczny: Książka

Opis

Każda kobieta zasługuje na orgazm. To, czy się o niego troszczy, jest punktem wyjścia do wszystkiego. Orgazmy wnoszą w życie mnóstwo radości i energii, mają pozytywny wpływ na zdrowie i zwiększają poczucie przynależności w związku. Nikt nie powinien z nich rezygnować. Orgazm kobiety nie jest czymś zbędnym ani w żaden sposób mniej wartościowym niż przyjemność jej partnera. Każda kobieta zasługuje na orgazm. Od tej myśli wychodzimy i będziemy w tej książce wielokrotnie do niej wracać.”
Z poradnika dowiesz się m.in.:
· czym jest kobiecy orgazm i jak się go nie bać
· jak szczerze rozmawiać o seksie
· dlaczego nie warto omijać gry wstępnej
· jak odkryć swój potencjał seksualny
· jak współpracować z partnerem, by osiągnąć harmonię
· jak w grze miłosnej przełamać stare nawyki i nauczyć się nowych sztuczek
· czy zabawki erotyczne uatrakcyjniają życie seksualne
Daj sobie prawo do przyjemności” to praktyczny poradnik dla kobiet, pokazujący, jak uporać się z przeszkodami stojącymi na drodze do przyjemności. Autorka porusza różne aspekty seksu i seksualności, oddając również głos kobietom, które dzielą się swoimi doświadczeniami i wyzwaniami przed którymi stoją. Jej książka jest profesjonalna, nowoczesna i napisana w empatycznym i szczerym stylu, z którego słyną Skandynawowie.
Marja Kihlström jest wykwalifikowaną fińską seksterapeutką i edukatorką, znaną również w mediach społecznościowych (prowadzi własny podcast i blog).
Dzięki swojemu świeżemu spojrzeniu i wrażliwemu podejściu odmieniła życie wielu pacjentek i par o różnej orientacji. Jest autorką książek: Pannaan menemään (“Let’s go. Two Stories about Love” z Sami Minkkinen) oraz Daj sobie prawo do przyjemności. W 2019 r. ukazał się również zestaw ćwiczeń do Daj sobie prawo do przyjemności. Mieszka z mężem i trójką dzieci w Helsinkach.

Daj sobie prawo do przyjemności - książka

41,76 zł 44,90 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!