Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Piekło niejedno ma imię – książka

TANIEJ 7 %

Janusz Maciej Jastrzębski  

08.01.2022

polski

462

Cognata Vocabula

9788391807538

Produkt fizyczny: Książka

Opis

OPARTA NA FAKTACH SENSACYJNA POWIEŚĆ Z DOSSIER, O ZBRODNICZYCH METODACH TUSZOWANIA PEDOFILII I OSOBACH STOJĄCYCH ZA TYM PROCEDEREM
KSIĄŻKA PRZEDSTAWIAJĄCA W SZEROKIM SPEKTRUM JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH PODŁOŚCI, DZIEJĄCEJ SIĘ ZA PRZYZWOLENIEM RZĄDZĄCYCH I HIERARCHÓW KOŚCIELNYCH.

"...Nie jest to "grzeczna" książka. Sprawy w niej opisane przedstawiam takimi jakimi są w realnym życiu. Podłości nie można tonować, ubierać w delikatne grzeczne przenośnie. Trzeba je nazywać po imieniu, takimi jakimi są. Krzyczeć o zamykaniu na nie oczu, o znieczulicy i głupocie wyrosłej z fanatyzmu i obskurantyzmu, o hipokryzji. Powieść "Piekło niejedno ma imię" nie powstała jednak by etapować przemocą, wynaturzeniami, ale właśnie w proteście przeciw przemocy i niegodziwości.
Nie używam jednej tylko czarnej barwy. Czytelnik spotka na stronach tej książki także wielu dobrych, przyzwoitych, światłych ludzi przeciwstawiających się złu, nawet wtedy gdy muszą walczyć z nim samotnie."
Fragment wstępu do "Piekła..."

Janusz Maciej Jastrzębski, urodzony w 1945 r. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarz, literat. Autor 25. książek – pastiszy („Pan Tadeusz”, Zemsta”), tomików wierszy satyrycznych i lirycznych oraz powieści sensacyjnych i książki dokumentu „Bestie. Zbrodnie i kary” o polskich wielokrotnych zabójcach 2. połowy XX wieku.

Piekło niejedno ma imię - książka

41,76 zł 44,90 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!