Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Twoja Księgarnia 3/2019 (43) – książka

TANIEJ 7 %

24.09.2019

polski

56

OSDW Azymut

Produkt fizyczny: Książka

Opis

Szanowni Czytelnicy!

Zapraszamy do lektury jesiennego wydania kwartalnika, w którym prezentujemy nowości i zapowiedzi wydawnicze. Już we wrześniu w księgarniach wyczekiwana rozmowa z profesorem Philipem Zimbardo, z której dowiemy się, jak wyglądały dzieciństwo, początki i przebieg kariery naukowej słynnego psychologa. W październiku na księgarskich półkach znajdziemy także „Koniec samotności” Janusza Leona Wiśniewskiego, kontynuację bestsellerowej „Samotności w sieci”.
Dla młodszych Czytelników przygotowaliśmy w tym numerze moc propozycji, wśród których znajdą Państwo słynną serię książek o Basi. Perypetie rezolutnej dziewczynki i jej rodziny od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
A na początek jesieni ¬¬– jako partner medialny wydarzenia – zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji akcji Noc Księgarń. Już 20 września ponad 100 księgarń w całej Polsce zamieni się w ogólnopolski festiwal literacki – miejsce kilkudziesięciu ¬spotkań autorskich, warsztatów, spektakli i koncertów. Więcej na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie 55 kwartalnika, a szczegółowy program na www.nocksiegarn.pl/program.

Twoja Księgarnia 3/2019 (43) - książka

4,64 zł 4,99 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!