Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Irene Vallejo

Liczba pozycji: 2
  • Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych – ebook
    TANIEJ 7 %

    Nieskończoność w papirusie. Fascynujące dzieje książki od czasów starożytnych – ebook

    Irene Vallejo  

    Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego oraz Mary Beard! Doskonale napisana! Jestem absolutnie pewien, że ten esej będzie czytany nawet wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne życia. Mario Vargas Llosa Ta historia to prawdziwa opowieść o książkach i o ludziach, którzy chronili je przez prawie trzydzieści wieków. Książka – fascynujący wynalazek, który ułatwił słowom poruszanie...

    Data dostępności:

    Data publikacji:

    Cena: 34,88 zł 37,50 zł

    Więcej

    • EPUB
    • MOBI
  • Nieskończoność w papirusie – książka
    TANIEJ 7 %

    Nieskończoność w papirusie – książka

    Irene Vallejo  

    Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego oraz Mary Beard! Doskonale napisana! Jestem absolutnie pewien, że ten esej będzie czytany nawet wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne życia. Mario Vargas Llosa Ta historia to prawdziwa opowieść o książkach i o ludziach, którzy chronili je przez prawie trzydzieści wieków. Książka – fascynujący wynalazek, który ułatwił słowom poruszanie się...

    Data dostępności:

    Cena: 41,76 zł 44,90 zł

    Więcej

 Dodałeś produkt do koszyka zamknij X

<WRÓĆ DO ZAKUPÓWPRZEJDŹ DO KOSZYKA