Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

3 rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: 3 rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas – audiobook
TANIEJ 7 %

16.11.2020

16.11.2020

polski

Wydawnictwo WAM

  • MP3

Opis

Te rekolekcje są podróżą do środka Trójcy i spotkaniem z Bogiem, jakiego być może jeszcze nigdy nie doświadczyłeś.

Od dziecka chcemy przynależeć do różnych grup rodzina, koledzy, przyjaciele w pracy, a najgorsze uczucie to uczucie odrzucenia, bycia poza grupą, w której ludzie się dobrze czują, mogą być sobą. Uczucie przynależności sprawia, że odkrywamy, kim jesteśmy. W Trójcy pomiędzy Ojcem, Jezusem i Duchem pasujesz do otoczenia i czujesz, że jesteś u siebie. Przez kolejne części rekolekcji spotkamy się z poszczególnymi Osobami Trójcy i zadamy Im ważne, czasem trudne pytania o Boga, o Miłosierdzie i o nas. Czy zastanawialiście się na przykład, dlaczego Bóg Ojciec kazał Abrahamowi zabić swojego syna?

To rekolekcje o miłosierdziu, bo jeśli nasz Bóg jest miłością do mnie, to na wszystkie wersety z Biblii i na wszystkie wydarzenia z mojego życia należy popatrzeć od nowa, nowymi oczami. Będą to rekolekcje o nas, bo od urodzenia każdy z nas przebywa pośrodku Trójcy Świętej, wystarczy otworzyć oczy.

 

Paweł Sawiak SJ od 2006 roku jezuita. Przez cztery lata był duszpasterzem charyzmatycznej wspólnoty Mocni w Duchu oraz młodzieżowej wspólnoty Młodość-Lubię To!. Lubi pomagać innym bezdomnym, prostytutkom, chorym, starszym, młodzieży. Muzykuje, śpiewa, czyta i sporo siedzi w intrenecie. Twórca rekolekcji internetowych Duch w wielkim mieście, Zapalnik, Od serca i wielu innych. Obecnie mieszka i pracuje w Bydgoszczy.

3 rekolekcje o Trójcy Świętej i o nas - audiobook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!