Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Adoracja Najświętszego Sakramentu – audiobook

CENA NEXTO

Józef Augustyn  

Józef Augustyn  

18.10.2023

17.10.2023

polski

4:5:00

Inigo

9788327740434

  • MP3

Opis

„Jezus w Eucharystii daje nam samego siebie pod postacią chleba i wina, byśmy mieli do Niego prosty, bezpośredni przystęp, abyśmy mogli Go oglądać naszymi oczyma, słuchać naszymi uszami, spożywać naszymi ustami, by w ten sposób upodabniać nasze serca do Jego Boskiego Serca. Jeżeli chcemy, by nasze życie było dobre, piękne, szlachetne, by miało jasny cel i sens, patrzmy na Jezusa, kontemplujmy Go w Najświętszym Sakramencie, prośmy serdecznie, abyśmy mieli uczestnictwo w Jego Boskim i Ludzkim życiu".

Józef Augustyn SJ Nagranie, w którym Autor odwołując się do osobistego i duszpasterskiego doświadczenia, zaprasza do kontemplacji Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz odkrywania głębi i piękna modlitwy adoracyjnej. Ważna częścią zawartych tu refleksji są ćwiczenia, które stanowią praktyczna pomoc w cierpliwym uczeniu się „sztuki adoracji

Audiobook publikacji Józefa Augustyna SJ pt. „Jezus czeka na nas. Adoracja Najświętszego Sakramentu”, która ukazała się nakładem Edycji św. Pawła (Częstochowa 2023).

Adoracja Najświętszego Sakramentu - audiobook

25,20 zł 28,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

16,80 zł 28,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!