Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

CREDO Tom 1 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: CREDO Tom 1 – audiobook
TANIEJ 7 %

Ks. Michał Olszewski  

Ks. Michał Olszewski  

15.03.2015

19.02.2013

polski

1:16:29

RTCK

978-83-64855-09-2

  • MP3

Opis

Pierwsza część duchowego pakietu. Trzy konferencje na temat Credo – Wyznania wiary, zawartych w nim wartości i zasad stanowiących mapę, do której możemy się odnosić w codziennym życiu.

Credo – „Wierzę w jednego Boga…” – to pierwsza część cyklu konferencji audio, w których ks. Michał Olszewski SCJ przypomina o wadze i znaczeniu każdego ze słów Wyznania wiary.
Słowa Credo, które zdarza nam się powtarzać machinalnie, w kazaniach ks. Michała niosą ze sobą niezwykle żywy i przejmujący obraz miłości Boga do każdego człowieka.
Konferencje zostały wygłoszone w czasie mszy świętych, które ks. Michał – jeden z najmłodszych polskich egzorcystów – odprawia w Stopnicy i Niskowej. Msze te gromadzą tysiące ludzi, którzy modlą się o uzdrowienie i uwolnienie, a także – słuchając konferencji – odkrywają swoją wiarę na nowo.
Wiara, jaką dzieli się ks. Michał, jest głęboka i wielokrotnie potwierdzona znakami – przekazuje nam obraz Boga jako dobrego, kochającego Ojca, który troszczy się o swoje dzieci, i który żyje tu i teraz, a nie jest jedynie ideologią.

CREDO Tom 1 - audiobook

23,25 zł 25,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!