Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Najbogatszy człowiek w Babilonie – audiobook

CENA NEXTO

George S. Clason  

Filip Kosior  

29.04.2023

25.04.2023

polski

224 min

Łukasz Tomys Publishing

978-83-67563-50-5

  • MP3

Opis

Najbogatszy człowiek w Babilonie” autorstwa George'a S. Clasona to jeden z najbardziej znanych i cenionych poradników finansowych na świecie. Książka składa się z wielu opowieści o mieszkańcach starożytnego Babilonu, którzy borykając się z różnymi problemami, po wdrożeniu do swojego życia odpowiednich zasad gospodarowania pieniędzmi pokonywali napotkane trudności.

Jeżeli wydaje Ci się, że twórcą jednej z najpopularniejszych zasad finansowych – „Najpierw zapłać sobie” – jest Robert Kiyosaki, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, to napisane 70 lat wcześniej dzieło Clasona udowodni Ci, że jest inaczej.

Istotną cechą tej książki jest fakt, iż przedstawione przez autora zasady finansowe są proste i łatwe do zrozumienia, co umożliwia każdemu odbiorcy zaimplementowanie ich do codziennego życia. Porady Clasona skupiają się na metodach wychodzenia z długów, budowaniu zabezpieczenia poprzez oszczędzanie, inwestowanie i wykorzystywanie wiedzy finansowej w praktyce.

Pomimo upływu lat „Najbogatszy człowiek w Babilonie” nadal stanowi cenny przewodnik dla osób dążących do osiągnięcia stabilności finansowej i bogactwa. Barwny język, ciekawe przykłady oraz wciągające historie z życia mieszkańców Babilonu, a także ich sukcesy i porażki pozwalają odbiorcy czerpać cenną wiedzę z publikacji George'a S. Clasona.

Książka amerykańskiego autora i przedsiębiorcy stała się bestsellerem. Liczba sprzedanych egzemplarzy liczona jest w milionach. Po dziś dzień pozycja ta polecana jest przez doradców finansowych i ekspertów z branży jako inspirująca lektura dla każdego, kto pragnie lepiej zarządzać swoim budżetem i osiągnąć sukces materialny.

Najbogatszy człowiek w Babilonie - audiobook

68,31 zł 75,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 75,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

45,54 zł 75,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 75,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!