Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pocałunek albo psikus - opowiadanie erotyczne – audiobook

CENA NEXTO

Everly Kane  

Anna Szymańczyk  

10.11.2023

10.11.2023

polski

0:39:00

LUST

9788728513316

  • MP3

Opis

„– Kim jesteś, nieznajoma? – powtórzyłem pytanie, przybliżając się do niej coraz bardziej, aż w końcu oparła się plecami o ścianę. Górowałem nad nią, choć miała na stopach szpilki, więc musiała podnieść podbródek, by móc spojrzeć mi w oczy. – Nie lubię czekać na odpowiedź. Powiedz mi, kim jesteś i jak się tu dostałaś.

– Sam mówiłeś, że tajemnica jest podniecająca. Ja nie znam ciebie, ty nie znasz mnie...

Musiałem przyznać, że jednak podobała mi się ta jej gra, więc zamiast odpowiedzieć słowami, zrobiłem to ustami. Zawłaszczyłem jej wargi, całując je gwałtownie, niemal brutalnie. Próbowała objąć mnie ramionami, ale nie miałem zamiaru jej na to pozwolić. Złapałem jej dłonie i unieruchomiłem nad jej głową, w pełni kontrolując jej ciało. Uwielbiałem kontrolę i nigdy jej nie oddawałem nieznajomym."

Po bolesnym rozstaniu Alex postanawia odzyskać utraconą część siebie i podając się za kogoś innego, dostaje się do ekskluzywnego klubu Desire. Spotyka tam nieznajomego, który wstrząsa jej światem, jednak nie poznaje jego imienia... Gdy do jej rąk trafia zaproszenie na przyjęcie halloweenowe, podejmuje ryzyko i przyjeżdża do dużej rezydencji pod miastem. Czy tajemniczy nieznajomy obudzi dawno uśpioną seksualność Alex?

Pocałunek albo psikus - opowiadanie erotyczne - audiobook

7,43 zł 7,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!