Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Śladami Jezusa na Ziemi Świętej – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Śladami Jezusa na Ziemi Świętej – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Józef Augustyn  

30.07.2021

13.11.2020

polski

11:10:00

WAM

  • MP3

Opis

Śladami Jezusa na Ziemi Świętej - to zapis na żywo rekolekcji, jakie o. Józef Augustyn wygłosił w dniach 9-15 stycznia 2008 roku, w Nowym Domu Polskim w Jerozolimie, prowadzonym przez Siostry Elżbietanki. W rekolekcjach brały udział zarówno osoby zakonne, jak i świeckie. Autor, podążając pielgrzymimi szlakami, odkrywa żywą obecność Jezusa i Jego Matki.

"Ziemia Święta - zauważa o. Augustyn - jest milczącym Słowem Bożym. Opowiada ona o Bogu, który się na niej stał Człowiekiem, żył, głosił królestwo niebieskie, modlił się, cierpiał, został zabity i trzeciego dnia zmartwychwstał. Ziemia Święta jest «niezmiennym» świadkiem Objawienia Bożego. Ludzie jako świadkowie umierają, a ona jedna żyje i trwa od tysiącleci. Ziemia Święta świadczy o miłości Boga trwalej niż człowiek".

Rekolekcje jerozolimskie o. Augustyna - to doskonała szkoła czytania Ewangelii z uwagą i miłością. Proponowane rozważania szczególnie poleca się osobom przygotowującym się do pielgrzymki do Ziemi Świętej lub tym, które z niej powróciły.

Śladami Jezusa na Ziemi Świętej - audiobook

14,04 zł 15,60 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10,14 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

9,36 zł 15,60 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10,14 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!