Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dom Energooszczędny – e-wydanie – 2/2022

TANIEJ 75 %

2/2022

01.11.2022

01.11.2022

polski

Grupa Dobry Dom

1733-3377

  • PDF
  • Dostęp online PDF

Opis

Wiosna zachęca do zmian! Również w naszej redakcji poczuliśmy chęć wprowadzenia nowości do magazynu dotyczącego domów energooszczędnych. Odświeżony layout i bardziej sprecyzowane działy powinny ułatwić czytelnikom wyszukiwanie treści, które najbardziej ich interesują.

A jakie one są? Jak zawsze zgłębiamy zagadnienia budowy domów z parametrami zapewniającymi jak najlepszą energooszczędność – poczynając od płyt fundamentowych, poprzez materiały ścienne, nowoczesne stropy, ocieplenia, a na dachach kończąc. Przyglądamy się także różnorodnym izolacjom, wskazując ich zalety oraz wybieramy stolarkę – okna dachowe i bramy garażowe.

Od stanu surowego przechodzimy do wyposażenia – przede wszystkim planujemy ogrzewanie. Porównujemy pompy ciepła, systemy wentylacji grawitacyjnej oraz rekuperacji, pochylamy się także nad kolektorami słonecznymi i fotowoltaiką. Finalnie skupiamy się na wciąż rozwijającej się domowej inteligencji, dochodząc do wniosku, że dom podłączony do Internetu rzeczy zapewnia mieszkańcom nie tylko wygodę, lecz także poczucie bezpieczeństwa.

W części projektowej jak zawsze nie zabrakło ciekawych projektów domów, altan i garaży – w sumie 54 propozycje od polskich pracowni. Jest w czym wybierać!

Życzymy udanej lektury!

W numerze:

Zbiór gotowych projektów domów od uznanych pracowni architektonicznych – zaprojektowanych z myślą o energooszczędności oraz nowoczesnych i nowatorskich rozwiązaniach technologicznych, uzupełniony nowościami rynkowymi i merytorycznymi artykułami dotyczącymi kluczowych zagadnień budownictwa energooszczędnego. Na łamach tego wydania skupiamy się na szeroko rozumianym cieple – od fundamentów, przez energooszczędne ściany i izolacje, po dobrze zaizolowany dach. W tematykę wpisuje się także zagadnienie ogrzewania domu oraz pompami ciepła, a także rekuperacja i smart home.

Dom Energooszczędny - e-wydanie – 2/2022

2,50 zł 10,00 zł
?

Kup Dom Energooszczędny – e-wydanie – 2/2022 / e-wydanie

Forma zakupu
 

Dom Energooszczędny – e-wydanie – 2/2022

  • 2/2022
    • PDF
    • Dostęp online PDF
2,50 zł 10,00 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!