Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak skutecznie negocjować. Zdobądź przewagę nie tylko w biznesie – ebook

CENA NEXTO

Mariusz Mszyca  

06.08.2021

27.04.2021

polski

180

RBC International

978-83-957515-0-9

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Czytając opis tego e-booka prawdopodobnie odczuwasz potrzebę zgłębienia tajników zasad negocjacji, aby skuteczniej sobie radzić czy to w życiu prywatnym, biznesowym czy rodzinnym. Tak, tak – rodzinnym też, przecież negocjacje z dziećmi to chleb powszedni.

Często nie zdajemy sobie z tego sprawy jak małe dzieci próbują i doskonalą techniki, które pozwolą im uzyskać późniejsze pójście spać, otrzymanie czegoś słodkiego, niezjedzenie jakiegoś posiłku, bajkę czy dłuższe granie na komputerze.

To ciekawe! Jeżeli od małego nabywamy negocjacyjnych umiejętności i mamy mnóstwo okazji by je ćwiczyć, to dlaczego tak wielu z nas nie osiąga w tym mistrzostwa?

 

Wpływ na to mają różne czynniki np. otoczenie, w którym przebywamy, nasze przekonania moralne i etyczne, samoświadomość naszych kompetencji czy skłonność do uległości bądź nasz duch rywalizacji.

Nic straconego! Masz na wszystkie wymienione wcześniej czynniki wpływ i e-book Jak skutecznie negocjować. Zdobądź przewagę nie tylko w biznesie pozwoli Ci wypłynąć w tym temacie na głębokie wody.

Chcesz wiedzieć czy ta książka na pewno jest dla Ciebie? Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

1. Czy jesteś właścicielem małego lub średniego biznesu?

2. Jesteś freelancerem, wykonujesz twórczy zawód jak projektant, fotograf, muzyk, konsultant, architekt?

3. Żyjesz w związku? A może masz i wychowujesz dzieci?

4. W pracy obsługujesz klientów i prowadzisz rozmowy handlowe?

5. Bierzesz udział w różnorodnych zebraniach czy to w szkole, we wspólnocie mieszkaniowej lub w innych organizacjach, w których się udzielasz?

6. Zajmujesz się nieruchomościami, samochodami, nowoczesnymi technologiami – kupujesz bądź sprzedajesz i czujesz, że możesz na tym więcej ugrać?

Jeżeli choć raz z Twojej strony padła odpowiedź TAK, to zdecydowanie jest to pozycja warta przeczytania i wdrożenia! Negocjacje to proces. Ma określone fazy, przebieg czy też zasady. Może być tak, że druga strona, z którą negocjujesz je zna i stosuje. O ile inaczej wyglądałyby Twoje rozmowy, gdyby ta wiedza przestała być dla Ciebie tajemnicą? Technik i strategii jest na tyle dużo, że spokojnie wybierzesz te, które najbardziej Ci pasują i będą dla Ciebie bardziej naturalne.

Daj się wciągnąć w proces, sprawdzaj się w codziennych sytuacjach i każdego dnia dostrzegaj jak krok po kroku rosną Twoje kompetencje w negocjacjach a przez to rośnie również Twoja pewność siebie i skuteczność!

E-book Jak skutecznie negocjować Mariusza Mszycy przeprowadzi Cię przez cały proces rozmowy negocjacyjnej:

1. Dowiesz się co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz negocjować, kiedy możesz to zrobić oraz m. in. Jakie rodzaje konfliktów możesz spotkać np. w firmie.

2. Gdy już będziesz wiedzieć, że to jest sytuacja negocjacyjna z najobszerniejszego rozdziału dowiesz się, jak się przygotować do negocjacji, jakie mamy style i zasady negocjacyjne.

Poznasz siłę negocjacyjną i jej źródła oraz proces negocjacji krok po kroku wraz z technikami i chwytami negocjacyjnymi. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak negocjować z pracodawcą albo z dziećmi to to jest właściwe miejsce!

3. Kolejny rozdział o aspektach negocjacji, uwrażliwi Cię na co zwracać uwagę podczas negocjacji.

4. Następnie dowiesz się, jak kończyć negocjacje i jakie czynniki kulturowe wpływają na międzynarodowe negocjacje. Ten rozdział powinien zainteresować też panie, ponieważ wyjaśnia, dlaczego kobiety nie negocjują.

5. Niemniej ważny od wiedzy, w negocjacjach jest istotny wizerunek. Dowiesz się jakie znaczenie w tym procesie ma Twój ubiór i w jaki sposób możesz nim wzmocnić swoją pozycję.

6. Ostatni rozdział to nie lada gratka! Porady dziewięciu praktyków, czyli tzw. case study od osób, które na co dzień mają styczność w różnych dziedzinach życia z negocjacjami. Rozdział bardzo wartościowy w myśl zasady, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach i doświadczeniach.

Jak widzisz, lektura e-booka pomoże Ci stać się doskonałym partnerem do rozmów i interesów. Z czasem osiągniesz przewagę nad konkurencją, zachowując dotychczas wypracowane relacje.

Mariusz Mszyca – od 1997 roku aktywnie zajmuje się sprzedażą i procesami negocjacyjnymi. Przez 14 lat pracował na etatach w kilku firmach od małych, prywatnych biznesów, przez przedsiębiorstwa państwowe, po międzynarodową korporację.

W 2011 r. otworzył firmę produkcyjną mającą międzynarodowy zasięg, która projektuje, produkuje i sprzedaje opakowania głównie dla przemysłu motoryzacyjnego m. in. do fabryk takich marek jak BMW, Porsche, Audi czy Hyundai w całej Europie.

Z wykształcenia jest ekonomistą. Ukończył studia z zakresu zarządzania i marketingu, następnie rachunkowości i finansów oraz negocjacji w biznesie, a także prestiżowe studia MBA z dyplomem Oxford Brooks University. Jest członkiem Stowarzyszenia Negocjatorów Biznesu i nieustannie podnosi swoją wiedzę w tym zakresie.

Jest autorem książki Jak stworzyć swój pierwszy biznes? oraz poradnika Jak stworzyć swój biznesplan.

Prywatnie mąż i ojciec.

 

Jak skutecznie negocjować. Zdobądź przewagę nie tylko w biznesie - ebook

43,71 zł 47,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!