Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lecznicza Marihuana. Uzdrawiające właściwości oleju z konopi indyjskiej – ebook

TANIEJ 7 %

Mark Sircus  

26.12.2020

26.12.2020

polski

216

Wydawnictwo M

978-83-8043-717-3

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kwestia zastosowania marihuany w medycynie wzbudza wiele kontrowersji. Toczy się dyskusja o granicach jej dopuszczalności i stosowania.

Autor Leczniczej marihuany nie jest zwolennikiem palenia marihuany. Przeanalizował jednak najnowsze prace badawcze dotyczące medycznych właściwości oleju z konopi. Na łamach książki prezentuje bogaty przegląd wyników badań, przywołuje przykłady, opisuje konkretne przypadki zastosowania i ich rezultaty. Przekonują one, że odpowiednie stosowanie marihuany może wspomóc leczenie nowotworów, cukrzycy, schorzeń o podłożu neurologicznym np. choroby Alzheimera czy Parkinsona oraz wielu innych.

Czytelnik znajdzie w tej książce nie tylko obszerną wiedzę na temat właściwości konopi, ale również informacje o dawkowaniu, sposobach przyjmowania i interakcjach innymi lekami i suplementami.


Dr Mark Sircus jest znanym i cenionym lekarzem medycyny naturalnej i alternatywnej, autorem wielu poczytnych informacji o tematyce zdrowotnej. Polski czytelnik może znać go z takich publikacji, jak Leczenie magnezem – metoda przezskórna, nowa koncepcja lecenia; Woda życia; Filary zdrowia.


Lecznicza Marihuana. Uzdrawiające właściwości oleju z konopi indyjskiej - ebook

25,95 zł 27,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!