Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem – ebook

CENA NEXTO

Pema Chödrön  

07.09.2022

07.09.2022

polski

Zwierciadło

978-83-8132-428-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Tym razem Pema Chödrön dzieli się wiedzą na temat medytacji i ukazuje jej wielką moc, która może mieć decydujący wpływ na nasz dobrostan.

„Kiedy coś cię niepokoi – jakaś osoba lub sytuacja Cię irytują, lub dręczy cię ból – musisz pracować ze swoim umysłem, a odbywa się to poprzez medytację. Praca z naszym umysłem to jedyny sposób, dzięki któremu zaczniemy czuć się szczęśliwi i zadowoleni ze świata, w którym żyjemy”.

Autorka krok po kroku pokazuje, w jaki sposób nawiązywać kontakt z umysłem, a także jak korzystać z pełni z naszego doświadczenia.

Dzięki Mocy medytacji poznasz podstawy medytacji, począwszy od umiejętności wyciszenia umysłu i prawidłowej postawy medytacyjnej, po pracę z oddechem oraz z emocjami. Dowiesz się jak pielęgnować postawę bezwarunkowej życzliwości i jak otwierać serce.

Medytacja to klucz do lepszego życia. Dzięki Pemie Chödrön masz go na wyciągnięcie ręki. Tu i teraz.


Pema Chödrön - buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Holllywood. Po rozstaniu z mężem znalazła ukojenie w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Moc medytacji. Jak sprawić, by umysł stał się twoim sprzymierzeńcem - ebook

35,91 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,94 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2022-12-28

    Doświadczona nauczycielka medytacji obala w tej krótkiej książce popularne mity na temat praktyki medytacyjnej. Pisze Chödrön, że medytacja nie służy relaksacji, temu, by czuć się lepiej. Przeciwnie, chodzi o to, by otwarcie przyjmować wszystko, co nas spotyka, łącznie z trudnymi przeżyciami i bólem. Książka zawiera szereg dobrych ćwiczeń. Rzecz jest przeznaczona głównie dla doświadczonych medytatorów, ale i początkujący znajdą w niej sporo wartościowych informacji.

1 - 1 z 1 opinii