Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Słyszę cię. Zaskakująco prosty sposób na niezwykłe relacje – ebook

TANIEJ 7 %

Michael S. Sorensen  

02.02.2022

22.08.2019

polski

102

Levyz

978-83-66633-12-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Poznaj przepis na „sekretny sos” udanych relacji w życiu i miłości.

Prosta i praktyczna książka, dzięki której nauczysz się jednej, zaskakująco skutecznej, a jednak niepopularnej umiejętności psychologicznej - walidacji.

Walidacja sprawdza się w każdej sytuacji: od krótkich, niezobowiązujących wymian zdań z nieznajomymi, po trudne rozmowy biznesowe oraz długie, emocjonalne rozmowy w bliskiej relacji. Ta prosta umiejętność pomoże ci: pielęgnować i rozwijać uczucie miłości i szacunku w relacji romantycznej, rozwiązywać konflikty w domu i pracy, sprawić, że druga osoba stanie się bardziej otwarta na twój punkt widzenia, oferować rady, które są przyjmowane, zdobyć szacunek współpracowników. W I części autor z lekkością i humorem dzieli się osobistymi doświadczeniami z walidacją. Przytacza badania naukowe, które zdradzają sekret szczęśliwych par. W II części prezentuje autorską metodę walidacji w 4 krokach. W III części (na przykładzie rozmaitych sytuacji) autor analizuje walidację w codziennych sytuacjach oraz proponuje konkretne rozwiązania.

Bestseller nr 1 na Amazonie m.in. w kategoriach: komunikacja, zdrowie psychiczne i emocje, terapia par i rodzin, poradnictwo psychologiczne i rozwój osobisty.

Słyszę cię. Zaskakująco prosty sposób na niezwykłe relacje - ebook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2022-03-15

    Poradnik na temat dobrego komunikowania się między ludźmi. Głównym pojęciem w książce jest 'walidacja', która oznacza dostrzeżenie i potwierdzenie wartości uczuć rozmówcy. Książka zawiera sporo przykładów udanej walidacji, omawia też Sorensen typowe błędy w komunikacji, takie jak ocenianie uczuć czy dawanie na siłę rad. Bardzo przydatna rzecz dla wszystkich, którzy chcą polepszyć swoje relacje z innymi.

1 - 1 z 1 opinii