Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata – ebook

TANIEJ 7 %

Graham Hunter  

22.05.2012

16.05.2012

polski

408

Sine Qua Non

978-83-63248-27-7

Ocena: 4.8 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

FC Barcelona jest najlepszym zespołem na świecie w swoim pokoleniu i być może najlepszym w całej historii.

Przed Wami nieznana opowieść o tym, jak ten wspaniały i uwielbiany przez miliony zespół napisał zupełnie nową definicję piłki nożnej.

Zaczynamy finałem Ligi Mistrzów na Wembley, który zakończył debatę o tym, czy Barça jest rzeczywiście najlepszą drużyną na świecie, a rozpoczął nową dyskusję: czy są najlepsi w historii? Poznamy tajemnice szatni zwycięskiej drużyny i wnikniemy do wewnątrz trenerskiego umysłu Pepa Guardioli. Skupiając się na sztandarowych osobowościach zespołu, opowiadając historię pokolenia wybitnych piłkarzy - od jego początków w latach 80-tych ubiegłego wieku, aż po koronację w Londynie: przed Wami Pep Guardiola, jego mentor Johan Cruyff, Xavi, Andrés Iniesta i Lionel Messi - prawdopodobnie najlepszy piłkarz wszech czasów.

Książka Grahama Huntera przypomina nam wszystkim, jak piękna może być piłka. Jego podziw dla Barçy jest autentyczny, jego wiedza olbrzymia. Potrafił po mistrzowsku skrócić dystans pomiędzy czytelnikiem a opowiadaną historią. Sprawia, że kibicujemy nie tylko Guardioli i Messiemu, ale każdemu, kto miał swój udział w tworzeniu najlepszej drużyny na świecie.

Opis

FC Barcelona jest najlepszym zespołem na świecie w swoim pokoleniu i być może najlepszym w całej historii.

Przed Wami nieznana opowieść o tym, jak ten wspaniały i uwielbiany przez miliony zespół napisał zupełnie nową definicję piłki nożnej.

Zaczynamy finałem Ligi Mistrzów na Wembley, który zakończył debatę o tym, czy Barça jest rzeczywiście najlepszą drużyną na świecie, a rozpoczął nową dyskusję: czy są najlepsi w historii? Poznamy tajemnice szatni zwycięskiej drużyny i wnikniemy wewnątrz trenerskiego umysłu Pepa Guardioli. Skupiając się na sztandarowych osobowościach zespołu, opowiadając historię pokolenia wybitnych piłkarzy, od jego początków w latach 80-tych ubiegłego wieku, aż po koronację w Londynie: przed Wami Pep Guardiola; jego mentor Johan Cruyff; Xavi, Andrés Iniesta i Lionel Messi, prawdopodobnie najlepszy piłkarz wszech czasów.

Książka Grahama Huntera przypomina nam wszystkim jak piękna może być piłka. Jego podziw dla Barçy jest autentyczny; jego wiedza olbrzymia. Potrafił po mistrzowsku skrócić dystans pomiędzy czytelnikiem, a opowiadaną historią. Sprawia, że kibicujemy nie tylko Guardioli i Messiemu, ale każdemu, kto miał swój udział w tworzeniu najlepszej drużyny na świecie.

Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata - ebook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.8 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  Sylwia Baj/2013-01-08

  Bardzo trafny tytuł :) Dobra książka.

 • Ocena:4
  Tomasz Naumowicz/2012-10-19

  Jeżeli ktoś jest fanem piłki nożnej to obowiązkowa lektura, polecam.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2012-10-15

  Wszyscy kochamy football w ich wykonaniu. A z tej książki dowiemy się, w jaki sposób najlepszy klub piłkarski na świecie funkcjonuje na co dzień. Poznamy także historię Barcy i jej najlepszych graczy. Dla kibiców książka po prostu niezbędna!

 • Ocena:5
  Daniel Kozlowski/2012-10-14

  Znakomita drużyna więc i książkę czyta się świetnie. Trochę ciekawostek, parę reporterskich sztuczek, być może nieco nabożnie autor wyraża się o zespole, ale przeczytać naprawdę warto. Wiedza z cyklu "od zakrystii" tez jest wciągająca :)

1 - 4 z 4 opinii