Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca – ebook

CENA NEXTO

Łukasz Piszczek   Kamil Wódka  

26.04.2023

26.04.2023

polski

304

Sine Qua Non

9788383301273

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Reprezentacja Polski, Borussia Dortmund i wielcy trenerzy. Mentalność sportowca według Łukasza Piszczka.

Mentalność sportowca to inspirująca opowieść o sukcesie, determinacji i kulisach futbolu na najwyższym poziomie. Łukasz Piszczek, legenda Borussii Dortmund i przez wiele lat podpora reprezentacji Polski, odkrywa sekrety mentalnego przygotowania i radzenia sobie z presją. Opowiada też o tym, czego nauczył się dzięki współpracy z takimi trenerami jak Jürgen Klopp, Thomas Tuchel czy Adam Nawałka.

Co musiał poświęcić, by zagrać w finale Ligi Mistrzów? Ile dla młodego zawodnika znaczy odpowiednie środowisko, wsparcie bliskich i opiekunów? Czy Jude Bellingham i Erling Haaland od początku przejawiali wielki talent? Jaką rolę w sukcesach piłkarza odgrywa „oprogramowanie”, które wgrywają mu pierwsi trenerzy? Dlaczego na mundialu w 2018 roku reprezentacji nie udało się powtórzyć sukcesu z Euro 2016 i dlaczego mimo propozycji z Anglii i Hiszpanii Piszczek pozostał wierny BVB?

66-krotny reprezentant Polski w szczerej rozmowie z uznanym psychologiem sportu Kamilem Wódką opowiada o problemach i wyzwaniach, z jakimi muszą radzić sobie zawodowcy. Ta książka to obowiązkowa lektura zarówno dla młodych ludzi, którzy marzą o sportowej karierze, jak i ich rodziców oraz trenerów. A także dla każdego kibica, który chciałby poznać karierę Łukasza Piszczka od kulis.

Łukasz Piszczek. Mentalność sportowca - ebook

43,19 zł 47,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,19 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

28,79 zł 47,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,19 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Alek/2023-12-25

    Wybitny piłkarz opowiada o swojej karierze. Rzecz jest o tyle ciekawa, że pogłębiona psychologicznie, wszak współautorem książki jest psycholog. Trochę tam za dużo bardzo ogólnych rozważań, ale rzecz jest odświeżająca na tle innych książek o naszym futbolu.

1 - 1 z 1 opinii