Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Odwrócona piramida. Historia taktyki piłkarskiej (Wydanie II) – ebook

CENA NEXTO

Kolekcja piłkarska. Złota jedenastka  

Jonathan Wilson  

31.01.2024

31.01.2024

polski

592

Sine Qua Non

9788383302850

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Jaki system gry jest najlepszy? Co liczy się w piłce nożnej przede wszystkim – technika czy siła fizyczna, piękny styl czy zwycięstwo za wszelką cenę? Takie dyskusje trwają od momentu, gdy futbol z rozrywki dla studentów w XIX-wiecznej Anglii zmienił się w grę, która zawładnęła wyobraźnią milionów ludzi. A nikt nie opisał ewolucji futbolu na przestrzeni dekad lepiej niż Jonathan Wilson w kultowej Odwróconej piramidzie. Oto najnowsze, zaktualizowane wydanie książki nazywanej często piłkarską biblią.

Jak pod wpływem zaciętej rywalizacji w Premier League zmieniało się podejście do futbolu Pepa Guardioli i Jürgena Kloppa, dwóch genialnych strategów, którzy wymyślili tiki-takę i gegenpressing? Co takiego zdarzyło się w piłkarskiej strategii w ciągu ostatnich lat na arenie klubowej i reprezentacyjnej? Czy czeka nas kolejna futbolowa rewolucja?

To książka, którą powinien przeczytać każdy trener, piłkarz czy kibic. Odwrócona piramida jest bowiem fascynującą historią ewolucji zachodzącej bezustannie w taktyce od zarania futbolu po współczesność, a zarazem opowieścią o starciach niezwykłych piłkarskich umysłów, które sprawiły, że bezwładna kopanina na trawie zmieniła się w wyrafinowaną batalię koncepcji i idei.

Odwrócona piramida. Historia taktyki piłkarskiej (Wydanie II) - ebook

44,99 zł 49,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 37,49 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

29,99 zł 49,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 37,49 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!