Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

23. Cały czas w podróży – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: 23. Cały czas w podróży – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Konrad Krajewski  

Piotr Zelt  

10.01.2023

10.01.2023

polski

02:08:27

Wydawnictwo Dobry Owoc

9788396481900

  • MP3

Opis

Bez przerwy podróżujemy. Więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Szybciej, dalej, każdy na swój sposób. Pandemia zweryfikowała jak bardzo jest to dla nas ważne.
Kiedy myślimy o życiu to metafora podróży wydaje się być jedną z pierwszych, które przychodzą nam do głowy. Przekonanie, że w tej podróży duchowość jest najważniejszą częścią życia i jest głęboko w nas osadzone.
Bóg, który jako wierzą Chrześcijanie, przyszedł do nas w osobie Jezusa Chrystusa, chce by ta podróż, czy zajmie nam tu 20, 50 czy 80 lat, była podróżą, która zakończy się dotarciem do miejsca, w którym ostatecznie będzie On sam. On sam też nas do tego zaprasza i mówi o tym przez jedną księgę od bardzo dawna.
Konrad Krajewski jest jednym z Pastorów Młodego Pokolenia w Społeczności Chrześcijańskiej Północ. Fascynuje go wyczekiwana rzeczywistość Bożego Królestwa oraz to, jak ludzie rozwijają się i wzrastają dzięki wierze w Jezusa. To twardy zawodnik - biega w maratonach górskich, lubi science fiction, organizuje akcje misyjne i społeczne, głosi kazania, ale przede wszystkim jest tatą Hani i Tymka.
Ukończył studia Teologiczne (WBST i ChAT) oraz Zarządzanie (UW i PMI).
W Społeczności Chrześcijańskiej Północ jest od 2014 roku. Obecnie zarządza Obszarem Misji, organizując zarówno działania lokalne, przez dołączanie się do życia dzielnicy Białołęka, jak i globalne, takie jak praca misyjna wśród osób rosyjskojęzycznych, działania w świecie wirtualnym, organizowanie spotkań i eventów w naszym budynku na Elektronowej 10. Współpracuje z misjonarzami i organizacjami pozarządowymi oraz z wieloma osobami indywidualnymi.
Swój czas inwestuje w młode pokolenie liderów, aby wspierać ich rozwój oraz w pomoc potrzebującym.

23. Cały czas w podróży - audiobook

23,16 zł 24,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!