Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

7 nawyków skutecznego działania – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: 7 nawyków skutecznego działania – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerCENA NEXTO

Stephen R. Covey  

Ireneusz Załóg  

27.08.2012

01.07.2012

polski

12:28:00

Aleksandria

978-83-60313-56-5

Ocena: 5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

7 nawyków skutecznego działania, autorstwa Stephena Covey'a to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny, podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu, w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i odmienić przy tym otaczający siebie świat. Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian.

 

Dr Stephen R. Covey - autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik'h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

7 nawyków skutecznego działania - audiobook

35,91 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  AK/2014-03-30

  Publikacja warta dużo dużo więcej. Najlepsza z jaką się spotkałem. Głęboko przemyślana.

 • Ocena:5
  Radek/2013-09-15

  Pracując w międzynarodowej korporacji na co dzień widzę przeróżne sposoby jaki zarówno firma jak i poszczególne osoby próbują stosować, by być efektywnym w swoich działań. Książka "7 nawyków..." jest pod tym względem niesamowita. Autor przystępnie, szczerze przekazuje efekt swojej pracy i pomimo, że opracowanie jest na podstawie USA, to wiedza jest uniwersalna i bardzo dobra. Trafiająca w temat o wiele lepiej niż większość wcześniej poznanych przeze mnie pozycji na temat skuteczności w działaniu. Dodatkowym bonusem jest fakt, że forma wydania jest audiobookiem. Czas w spędzony w aucie przestaje dzięki temu być "stracony"...

1 - 2 z 2 opinii