Angielski do słuchania. Czasowniki nieregularne część 1 – audio kurs
Chcesz poznać i utrwalić podstawowe czasowniki nieregularne?
Ucz się z kursem „Angielski do słuchania – Czasowniki nieregularne. Elementary Level”, którego głównym celem jest nauka i trwałe zapamiętanie 50 najczęściej używanych czasowników nieregularnych. Kurs przydatny jest również dla osób przygotowujących się do matury oraz egzaminu FCE. To łatwa i skuteczna nauka dla każdego!
W kursie znajdziesz:
• 74 minuty profesjonalnych nagrań native speakerów.
• specjalnie opracowane ćwiczenia, które utrwalają czasowniki nieregularne w kontekście;
• ciekawą historyjkę w każdej lekcji ułatwiającą zapamiętanie czasowników;
• naukę stosowania odpowiednich form w czasach: Simple Past i Present Perfect;
• samodzielne używanie czasowników w różnych formach i czasach gramatycznych (nagrane przykładowe odpowiedzi pozwalają na natychmiastowe sprawdzenie się przez słuchacza);
• powtórki REVISION po każdej partii oraz dodatkowo TEST YOURSELF – część sprawdzającą opanowanie materiału;
• system „Karaoke” – podczas słuchania lekcji tekst nagrania wyświetlany jest na przenośnym odtwarzaczu mp3/mp4 lub ekranie komputera, dzięki czemu jednocześnie uczysz się pisowni angielskiej
W książeczce PDF znajdziesz pełny tekst kursu, ćwiczenia z przykładowymi odpowiedziami oraz tłumaczenia czasowników i zdań do powtarzania. W zestawie dołączona jest instrukcja korzystania z "Karaoke".
1 - 3 z 3 opinii
- /2009-07-04
Bardzo dobra pomoc w nauce czasowników nieregularnych, czasowniki są pogrupowane tematycznie, co ułatwia zapamiętanie ich, poz tym od razu są zastosowane w zdaniach.
Lektor mówi wolno i wyraźnie, jest czas na samodzielne powtórzenie po lektorze. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Razem z tym audiobookiem kupiłam cz.2 czasowników nieregularnych i też jestem bardzo zadowolona. - /2008-11-29
dobra książka. Wasze książki cenię sobie przede wszystkim za bardzo dobrą jakość nagrań i przystępne ceny. chętnie od czasu do czasu korzystam z tego typu publikacji, z racji mojej niepełnosprawności to jedyna forma kontaktu z literaturą, jaka jest mi dostępna. W tej książce wyraźny jest głos zarówno polskiego i angielskiego lektora, czas nagrania jest tak dobrany, że słuchając książki można wykonywać ćwiczenia a jednocześnie się uczyć. Z czystym sumieniem polecam te kursy. Czasowników tych każdy powinien się nauczyć, gdyż bez nich trudno poprawnie mówić gramatycznie.
- /2008-10-27
Brakuje mi pełnego tekstu czytanego zarówno po angielsku jak i po polsku tak aby można było korzysta bez drukowanych tekstów. Trochę denerwujące przerywniki muzyczne.
1 - 3 z 3 opinii