Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Anna Karenina. Część 3 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Anna Karenina. Część 3 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Lew Tołstoj  

Filip Kosior  

30.06.2022

30.06.2022

polski

569 min

XAUDIO

978-83-67330-46-6

  • MP3

Opis

Część 3 z 4.

 

„Najdoskonalsza powieść wszech czasów” Wiliam Faulkner

„Wzór dla pisarzy” Fiodor Dostojewski

„Anna Karenina” opowiada o nieszczęśliwej miłości zamężnej arystokratki z dobrze zapowiadającym się, młodym oficerem carskiej armii.

Rozdarta między poczuciem obowiązku i przywiązaniem do męża z jednej strony, namiętnością i pożądaniem z drugiej, Anna postanawia dokonać dramatycznego wyboru. W wyniku swej decyzji bohaterka traci swe wpływy w towarzystwie. Pozostawiona sama sobie, pogardzana i niezdolna do radzenia sobie z rzeczywistością, zatraca się w szaleństwie.

Przepiękny, wielobarwny pejzaż z życia carskiej Rosji wielu stanów, począwszy od chłopstwa, przez upadłą szlachtę, pełne zepsucia mieszczaństwo, na zmanierowanej arystokracji kończąc. Autor opisuje świat takim jakim widzieli go mieszkańcy dawnego Petersburga. Zabiera czytelnika na wystawny bal, wyścigi konne, zatłoczony peron kolejowy, pozwalając czytelnikowi zatopić się w niepowtarzalnej atmosferze miasta w czasach jego największej świetności.

Zapraszamy do wysłuchania audiobooka „Anna Karenina”, powieści, która przez pokolenia zachwycała czytelników na całym świecie, w brawurowej interpretacji Filipa Kosiora.

Anna Karenina. Część 3 - audiobook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!