Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bądź nieustraszony. 5 życiowych zasad dokonywania przełomów i osiągania celów – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Bądź nieustraszony. 5 życiowych zasad dokonywania przełomów i osiągania celów – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Jean Case  

Marta Ścisłowicz  

11.02.2020

11.02.2020

polski

4 godz. 8 min.

Onepress

978-83-283-6685-5

  • MP3

Opis

Czy jesteś gotów zmienić świat?

Jean Case, przewodnicząca stowarzyszenia National Geographic Society i współzałożycielka fundacji Case Foundation, dzięki temu, że przeprowadziła poszukiwania kluczowych cech wybitnych ludzi, którzy odmienili kiedyś i odmieniają obecnie oblicze świata - od rewolucjonistów po innowatorów - odkryła pięć wspólnych właściwości. Co zaskakujące, nie należały do nich zdrowie, uprzywilejowana pozycja czy nawet geniusz. Do właściwości tych należą: to, że wszyscy ci mężczyźni i wszystkie te kobiety postanowili zrobić własny Wielki Zakład, odważnie podejmowali ryzyko, uczyli się na własnych błędach, opuszczali własną strefę komfortu i wreszcie to, że pozwalali, by pilność potrzeby zwyciężała strach.

W tej niezwykle osobistej i bardzo inspirującej książce Jean Case opisuje doświadczenia, które przemieniły jej życie, jak również przedstawia mnóstwo zwyczajnych ludzi, którym udało się dokonać nieprzeciętnych rzeczy oraz których życie jest niczym latarnia morska nieustraszoności, innowacji i celowości wysiłków. Na stronach tej książki poznasz wyjątkowych liderów z różnych dziedzin, którzy wykorzystali swoją szansę na to, by zmienić świat na lepsze, oraz odnieśli sukces pomimo zniechęcających barier, częstych porażek i głośnych sprzeciwów ze strony tych, którzy wątpili w ich powodzenie.

Łącząca historie z życia wzięte, praktyczne wskazówki oraz słowa zachęty książka Bądź nieustraszony nauczy Cię, jak wdrażać pięć zasad nieustraszoności w Twoim życiu lub organizacji, tak abyś i Ty mógł wywierać na świat pozytywny wpływ.

Czytając książkę Bądź nieustraszony, zobaczysz wyraźnie, że Jane Case wie to i owo o nieustraszoności, o Wielkich Zakładach, o odwadze i podejmowaniu ryzyka. Właśnie nieustraszoność bowiem stanowi podstawową zasadę jej pracy, czy to jako pierwszej kobiety, która w 130-letniej historii stowarzyszenia National Geographic Society stanęła na jego czele, czy to jako dyrektor generalnej Case Foundation, która to fundacja inwestuje w osoby i pomysły mogące przemienić świat, czy też jako kobiety pracującej w sektorze prywatnym, w tym jako jednej z liderek w America Online, gdzie zajmowała się marketingiem i brandingiem, kiedy AOL upowszechniał na masową skalę dostęp do internetu w Stanach Zjednoczonych.

Jako filantropka, inwestorka, jak również pionierka w świecie internetu oraz inwestowania społecznie odpowiedzialnego Jasne Case nawołuje do bardziej nieustraszonego podejścia do innowacji i do wcielania w życie przełomowych rozwiązań. Bądź nieustraszony. 5 życiowych zasad dokonywania przełomów i osiągania celów jest jej pierwszą książką.

"Jeżeli chcesz zmienić świat, to pomocna będzie nieustraszoność. Jeśli zaś potrzebujesz dodatkowo zastrzyku odwagi, to polecam Ci tę lekturę, zawierającą bardzo sugestywne historie, dowody i optymistyczne przesłanie. Jean Case czerpie z badań naukowych i osobistych doświadczeń, aby przekazywać osobom gotowym zmieniać świat wsparcie moralne i praktyczne rady".

Melinda Gates, współprzewodnicząca Bill & Melinda Gates Foundation

"Inspirująca książka autorstwa inspirującej liderki. Jasne Case już od lat działa jako pionierka w dziedzinie technologii i filantropka. Jej książka jest pełna prawdziwych historii i konkretnych rad, które ośmielą cię do odważniejszego podejmowania większego ryzyka i wywierania silniejszego wpływu".

Adam Grant, autor bestsellera Buntownicy z pierwszego miejsca listy New York Timesa

"Historie zebrane w książce Bądź nieustraszony zainspirują cię i zmotywują do wykazywania się odwagą i śmiałością w nietypowe sposoby. Jane Case stworzyła narrację pełną świadectw, która może Cię przeprowadzić przez dowolne wyzwanie czy przeszkodę oraz zapewnić antidotum z refleksji liderów, przedsiębiorców i zwykłych ludzi, którzy pokonali przeciwności losu".

Mellody Hobson, prezes Ariel Investments

"Jane Case zrobiła coś, co wielu przed nią próbowało dokonać, ale nikomu się nie udało: otóż dotarła do kluczowych właściwości i zasad, które rozstrzygają o sukcesie. W swojej książce mówi nam wprost, co należy robić, aby dokonywać przełomów w coraz bardziej zatłoczonym świecie idei".

Eric Schmidt, były członek zarządu Google i Alphabet Inc.

"Opowiadając sugestywne historie, Jane Case pokazuje, jak odważne decyzje oraz nieustraszone działania przemieniają świat. Uruchomienie firmy nie jest łatwe, lecz w książce Bądź nieustraszony, przedsiębiorcy znajdą narzędzia, które są potrzebne, by wyruszyć (nieustraszenie) we własną podróż".

Tory Burch, projektantka i prezes Tory Burch LLC

"Żałuję, że nie miałem przy sobie książki Jane Case Bądź nieustraszony, kiedy uruchamialiśmy Warby Parker. Dla każdego, kto pragnie dokonać jakiejś zmiany, założyć firmę czy przemienić świat, ta książka stanie się źródłem inspiracji, jak również skrzynką narzędzi koniecznych do wywarcia rzeczywistego wpływu".

Neil Blumenthal, współzałożyciel i jeden z dyrektorów Warby Parker


Bądź nieustraszony. 5 życiowych zasad dokonywania przełomów i osiągania celów - audiobook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!