Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Ewa Wanat   Andrzej Depko  

Marta Markowicz   Anna Grochowska   Maciej Więckowski   Aleksander Orsztynowicz-Czyż  

28.02.2023

28.02.2023

polski

758 min

XAUDIO

978-83-8341-012-8

  • MP3

Opis

Ewa Wanat i dr Andrzej Depko nie raz rozmawiali o seksie. Tym razem postanowili zająć się nietypowymi zachowaniami seksualnymi perwersjami, a z częścią z nich nawet oswoić czytelników. Zaczynają od obalania stereotypów dotyczących seksualności kobiet i mężczyzn.

„Potrzeba jeszcze dwóch, trzech pokoleń, aby ludzie zaczęli refleksyjnie podchodzić do własnej seksualności. Lepiej rozumieć jej uwarunkowania. Być tolerancyjni dla siebie i innych. Aby tak się stało, przede wszystkim należy im dostarczyć odpowiedni zasób wiedzy, wolny od zafałszowań i zgodny z osiągnięciami współczesnej nauki. To jest proces rozciągnięty w czasie, ponieważ edukować seksualnie należy od wczesnych lat” – uważa Andrzej Depko. – „Nas interesuje pokazanie całego bogactwa seksualności, a nie określonego wycinka, o którym mówi się, że jest jedyny i słuszny. Pokazujemy, że zachowania seksualne są różnorodne”. I właśnie „Chuć” ma nam tę różnorodność pokazać.

Czym właściwie są nietypowe zachowania seksualne?  Czy są zgodne z prawem? Jakie są ich rodzaje? Czy i jak można czerpać z nich przyjemność? Jaka jest granica między specyficznymi upodobaniami a zaburzeniem seksualnym? Ewa Wanat pyta, Andrzej Depko odpowiada – rzeczowo, ale też z empatią i poczuciem humoru.

Autorzy postanowili również odwołać się do konkretnych przykładów. Rozmawiają z kilkoma osobami, które realizują lub realizowały różne niekonwencjonalne seksualne zachowania. Co z tego mają? Jak różnego rodzaju eksperymenty wpłynęły na ich życie, w tym uczuciowe? „Czułam się królową życia i byłam jak na haju” – mówi jedna z rozmówczyń, zapalona swingerka. „Wolałbym, żeby tego w ogóle nie było, żebym tego nigdy nie zaznał, nie poznał, nie myślał o tym. I może byłoby lepiej” – zwierza się z kolei mężczyzna praktykujący sado-maso.

Ta książka pozwala nam poznać i zrozumieć różne oblicza seksu. Nawet takich, które części z nas nigdy nie przyszły do głowy…

Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie - audiobook

47,61 zł 52,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 52,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

31,74 zł 52,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 52,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!