Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czarodzieje mogą wszystko – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Czarodzieje mogą wszystko – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

PROMOCJA

Dariusz Chwiejczak  

15.11.2023

15.11.2023

polski

Galaktyka

9788375799088

  • MP3

Opis

Kilka słów od autora:

Czarodzieje... to książka niezwykła. Napisałem ją, by służyła jako przewodnik do szczęśliwego życia dla moich dzieci. Zawarłem w niej wszystkie znane mi czarodziejskie przepisy na spełnianie marzeń. Wydana jest z wielką starannością: w sztywnej oprawie, na kremowym papierze, który jest zawsze ciepły. Krój pisma i układ stron sprawiają, że czyta się ją bardzo lekko. Bajeczne ilustracje Darka Twardocha nadały jej nowy wymiar artystyczny. Chociaż książka pisana była z myślą o młodszych czytelnikach, młodzież przyjęła ją równie ciepło jak rodzice i dziadkowie. Wokół Czarodziejów krąży dobra energia, dlatego wspaniale nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.

Dariusz Chwiejczak

Jest to historia nastolatki, która dzięki pozytywnym myślom i konsekwentnej pracy, będąc zwykłym dzieckiem stała się czarodziejem. Jest to opowieść o kształtowaniu charakteru, odwadze podejmowania decyzji i konsekwencji w ich realizacji.

Recenzje czytelników:

  • Książka ta od pierwszych stron czytania uzyskała na mojej liście hitów książkowych pierwszą pozycję. Nie wiem, czemu dla mnie przebiła J. Vitalego, N. Hilla, A. Robbinsa... Może dlatego, że trafiła do mnie w najlepszym czasie :) A to pewnie czary. Dzięki to za mało! Chciałbym takie książki czytać wiecznie...
  • Książka powinna być obowiązkową lekturą w podstawówce :) Piękna.
  • To działa! Jestem wdzięczna za ten DAR.
  • Pana książka jest fantastyczna! Jest na swój sposób poradnikiem jak stawać się lepszym człowiekiem. Czytająca ją osoba przepełnia się dobrymi emocjami. Lektura zmusza do przemyśleń i zagłębieniu się w swojej "komnacie zadumy". Osobiście zapisałam sobie w skrócie wszystkie reguły na kartce.

Czarodzieje mogą wszystko - audiobook

38,94 zł 59,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 38,94 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,36 zł 59,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 38,94 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!