Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Czas czarnych luster – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Czas czarnych luster – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Krzysztof Kotowski  

Filip Kosior  

16.11.2021

16.11.2021

polski

576 min

XAUDIO

978-83-66807-92-1

  • MP3

Opis

Długo oczekiwana kontynuacja dziejów Kapłana.

Krzysztof Lorent – były ksiądz, obdarzony niezwykłym darem „absolutnej pamięci wstecznej”, oraz Haiku – była zawodowa zabójczyni, niegdyś na usługach Aurelitów przez przypadek ratują życie tajemniczemu chłopcu - Yovicie.

Uciekając przed potężnymi wrogami starającymi się za wszelką cenę unicestwić Yovitę, zostają zwabieni na Wyspę Sentinelczyków na morzu Andamańskim; jedyne miejsce na Ziemi, gdzie nigdy nie pojawił się cywilizowany człowiek. Dla wrogów chłopca Yovita stanowi potężne zagrożenie, z czego nie tylko nie zdaje sobie sprawy Kapłan i Haiku, ale także on sam. Gdy znani z poprzednich części trylogii doktor Aleksandra Sambierska i profesor Bogdan Wilecki próbują odnaleźć zaginionych przyjaciół, okazuje się, że z chwilą pojawienia się na Wyspie - Kapłan, Haiku, Yovita i towarzyszący im ekscentryczny naukowiec zniknęli bez śladu.

Gdy profesor dociera do legendarnej Błękitnej Księgi ukrywanej przez setki lat przez Aurelitów, znajduje dowód, że na wyspie istnieje wybudowane miliony lat temu przez nieznanych przybyszy przejście do innego wymiaru czasu. W jego wnioski nikt nie chce jednak uwierzyć…

Po bestsellerowych: „Kapłanie” oraz „Modlitwie do Boga Złego” tym razem na rynku pojawia się kolejny pasjonujący fantasy - thriller napisany z nowoczesną, pełną dystansu, autoironii i poczucia humoru odwagą. „Czas Czarnych Luster” będący jak i poprzednie części serii przewrotną próbą połączenia sensacyjnego kryminału z elementami fantasy, science-fiction oraz powieści przygodowej znowu zaskakuje niekonwencjonalnością i wciąga bez reszty, nie pozwalając się oderwać od lektury aż do ostatecznego rozwiązania zagadki.

Czas czarnych luster - audiobook

31,41 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,41 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

17,45 zł 34,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,41 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!