Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Demon z bramy. Zemsta & Partnerzy. Część 4 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Demon z bramy. Zemsta & Partnerzy. Część 4 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Robert Ostaszewski  

Filip Kosior  

22.04.2023

22.04.2023

polski

124 min

Lind&Co

978-83-67494-11-3

  • MP3

Opis

Po niepomyślnie zakończonej sprawie Koreańczyka detektywka Renata Łukowska idzie w alkoholowy ciąg. Kiedy nocą wraca do domu, zostaje napadnięta i nieomal zgwałcona. Renatę ratują jej znajomi z półświatka gdańskiej dzielnicy Nowy Port. W kolejnych tygodniach dochodzi tam do kolejnych napaści na kobiety. Zawsze nocą, zawsze w bramach. Lokalsi zarzekają się, że to nikt z nich. Łukowska za wszelką cenę chce dopaść przestępcę, który krzywdzi kobiety. Jeszcze nie wiem, że będzie musiała zmierzyć się z mrocznymi demonami z przeszłości. To czwarta powieść w cyklu Zemsta & Partnerzy – cyklu oryginalnych i zaskakujących opowiadań kryminalnych z detektywką z Gdańska Renatą Łukowską, która doskonale wie, że od litery prawa czasami ważniejsza jest zemsta, bo jedynie ona może przynieść ofiarom ukojenie i poczucie sprawiedliwości...

„I kolejna wspaniała część i już czekam na kolejne" - Opinia słuchaczki „Krwawe kimchi”.

„Znakomite opowiadanie. Jak zawsze rewelacyjny Filip Kosior. Polecam”, „Polecam szybka akcje i lektora.” - Opinie słuchaczy „Odwrócone przeznaczenie”.

Robert Ostaszewski – autor m. in. prozy kryminalnej, twórca bestsellerowej trylogii kryminalnej z podkomisarzem Konradem Rowickim; „Zginę bez ciebie”, „Śmierć last minute" oraz „Tysiąc ciętych róż”. Także wydał kryminalnej serii śląskiej; „Zabij ich wszystkich” i „Ukochaj na śmierć”. Jego opowiadanie kryminalne „Ten cholerny wrzesień” zaadaptowane zostało na scenę przez Łukasza Witta-Michałowskiego, juror Nagrody Kryminalnej Piły.

 

Demon z bramy. Zemsta & Partnerzy. Część 4 - audiobook

16,20 zł 18,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

10,80 zł 18,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!