Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Duchowość niebezpieczna dla zbawienia? – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Duchowość niebezpieczna dla zbawienia? – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Aleksander Posacki  

30.07.2021

13.11.2020

polski

6:47:00

WAM

  • MP3

Opis

Istnieją dziś prądy duchowości (propagowane często bez umiaru na zasadach komercyjno-medialnych), które można uznać za problematyczne, a nawet niebezpieczne nie tylko dla zdrowia psychofizycznego, ale też dla zbawienia wiecznego.

Wiemy o tym zarówno z teologii, opartej o Objawienie judeochrześcijańskie, jak też z licznych przykładów i świadectw byłych członków sekt, ex okultystów czy byłych magów, którzy nawróciwszy się dali liczne świadectwa ludzi, którzy ledwo uszli z życiem, praktykując niejasne i fałszywe drogi duchowe?

Czy musimy zawsze podążyć okrężnymi drogami, aby się nauczyli reguł chrześcijańskich (co może mieć także znaczenie dla budzenia wrażliwości ekumenicznej).

Celem sesji jest podstawowy i zorientowany praktycznie wykład rozeznawania duchowego, według zasad chrześcijańskich, jakie wyłaniają się z Objawienia, Tradycji doświadczeń świętych, mistyków oraz gorliwych chrześcijan, zaangażowanych w prace duszpasterską i ewangelizacyjną, jak np. współcześni egzorcyści różnych wyznań chrześcijańskich (co może mieć także znaczenie dla budzenia wrażliwości ekumenicznej).

Duchowość niebezpieczna dla zbawienia? - audiobook

15,39 zł 17,10 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,10 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

10,26 zł 17,10 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,10 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!