Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dwa rodzaje prawdy – audiobook

BestsellerTANIEJ 7 %

Michael Connelly  

Janusz Zadura  

22.12.2020

22.12.2020

polski

726 min

Sonia Draga

978-83-8230-079-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Wyrzucony z pracy w policji Los Angeles Harry Bosch pragnie odzyskać dobre imię. Na jego drodze staje groźna grupa przestępcza wyłudzająca leki psychotropowe na podstawie fałszywych recept. Detektyw musi stanąć do walki ze sprytnym zabójcą i przechytrzyć go, nim będzie za późno. Harry zajmuje się obecnie analizowaniem umorzonych i nierozwiązanych spraw dla komendy miasta San Fernando. Gdy w lokalnej aptece dochodzi do podwójnego zabójstwa na tle rabunkowym, władze mobilizują wszystkie siły. Bosch i jego troje współpracowników z maleńkiej sekcji dochodzeniowej policji uważnie badają każdy ślad, co doprowadza ich w końcu do bardzo niebezpiecznego, mającego powiązania w świecie biznesu gangu handlarzy narkotyków. Aby dotrzeć do ludzi na samej górze tej przestępczej organizacji, Bosch gotów jest zaryzykować wszystko; jako tajny agent zanurza się w ponury, mroczny świat „pigularzy”.

W tym samym czasie powraca sprawa sprzed wielu lat, gdy pracował jeszcze w policji Los Angeles – zabójca, który w celi śmierci czeka na wykonanie kary głównej, twierdzi, że to Harry wrobił go w przestępstwo i że dysponuje na to dowodami. Gdyby skazaniec dowiódł swych racji, a wyrok został uchylony, wszystkie przeprowadzone przez Harry’ego śledztwa mogłyby zostać podważone. Jak zwykle musi więc radzić sobie sam, oczyścić się z zarzutów i sprawić, by cwany przestępca nie wyszedł zza krat.

Obie te sprawy przeplatają się ze sobą niczym zwoje drutu kolczastego.

Dwa rodzaje prawdy - audiobook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2021-04-24

    W tym tomie serii z detektywem Boschem, jest już on na emeryturze, ale że nie może żyć bez pracy, to zatrudnia się w małej komendzie policji na przedmieściach Los Angeles. Rozwiązuje tam sprawę zabójstwa pary farmaceutów. W innej sprawie Harry musi bronić swojej reputacji i odeprzeć zarzuty, że nieprofesjonalnie poprowadził śledztwo 30 lat temu. Dobry krymiinał, Connelly na swoim zwykłym wysokim poziomie. Słuchałem audiobooka w świetnym wykonaniu Janusza Zadury

1 - 1 z 1 opinii