Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Dziewczyna we mgle – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Dziewczyna we mgle – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Donato Carrisi  

Andrzej Ferenc  

03.03.2020

03.03.2020

polski

10:31:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-185-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że porywaczem może być ktoś z nich. PORYWACZEM… LUB ZABÓJCĄ.

Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych. Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości – potrzebują spektaklu. A on zapewni im widowiskowe polowanie na potwora. To ryzykowna gra, w której już raz przegrał. Mimo to Vogel typuje podejrzanego i chociaż ma tylko poszlaki, wydaje wyrok i dąży do zniszczenia mu życia. Tak jak robił to już setki razy. Morderca jednak tylko czeka, aż światła reflektorów zostaną skierowane na niego. A Vogel w pewien wieczór opowie swoją historię tylko jednej osobie.


Dziewczyna we mgle - audiobook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Renata /2020-05-06

    Na prawdę bardzo dobrze napisany thriller - czyta się go przyjemnie i bardzo szybko. Donato Carrisi należy chyba w tym momencie do mistrzów tego gatunku. Jego wątki są tak skonstruowane, że w pewnym momencie człowiek myśli - rozwiązanie jest proste. A potem zaczynamy wątpić...
    Słowem lektura warta polecenia!

1 - 1 z 1 opinii