Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Era supernowej – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Era supernowej – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerTANIEJ 7 %

Cixin Liu  

Wojciech Stagenalski  

05.06.2019

05.06.2019

polski

Rebis

9788380625891

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Autor bestsellerowego Problemu trzech ciał.

Do Ziemi dociera zabójcze radioaktywne promieniowanie odległej o osiem lat świetlnych supernowej. Naukowcy z przerażeniem odkrywają, że w jego wyniku wszyscy ludzie w wieku powyżej trzynastu lat umrą w ciągu roku. Rozpoczyna się gorączkowy wyścig z czasem. Dorośli muszą jak najszybciej przekazać dzieciom całą wiedzę o zarządzaniu światem, żeby ludzka cywilizacja mogła przetrwać.

Dzieci, które bez przerwy myślą tylko o zabawie, nie przejmują się jednak zbytnio dziedzictwem swoich rodziców. Najbardziej cieszy je nieograniczony dostęp do technologii i broni – od karabinów do pocisków balistycznych. Przyszłość rodzaju ludzkiego maluje się w czarnych barwach...

Era supernowej - audiobook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Marta /2020-06-14

    Jest to jedna z moich ulubionych ksiażek tego autora. Czytajac, lub słuchając po raz pierwszy warto po prostu śledzic akcje i dać sie ponieść fabule. Czytajac po raz drugi zastanowić sie nad uniwersalnymi prawdami dotyczączymi naszego istnienia, wszechświata , przeanalizować trafne spostrzerzenia autora. Jest dużo lepsza niż tom pierwszy i trzeci .

1 - 1 z 1 opinii