Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Gloria Victis – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Gloria Victis – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Eliza Orzeszkowa  

Roman Felczyński  

01.12.2008

01.10.2008

polski

01:25:00

MTJ

978-83-7699-804-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis


Tytuł noweli oznacza "chwała zwyciężonym". Autorka odwołuje się do powstania styczniowego, w którym aktywnie uczestniczyła, by przypomnieć o dokonaniach walczących o wyzwolenie narodu.

Nowoczesny, cyfrowy format książki audio zapewnia łatwy, szybki i wygodny dostęp do jej treści. Audiobooka możesz mieć zawsze przy sobie. Ty decydujesz kiedy i gdzie go słuchasz. Wystarczy przenośny odtwarzacz mp3 albo zwykły komputer.

Nasze życie toczy się coraz szybciej. Niezliczone obowiązki i mnogość zajęć sprawiają, że na sięgnięcie po książkę zazwyczaj nie starcza nam czasu. Wychodząc temu naprzeciw oddajemy w Państwa ręce nową serię wydawniczą - "Klub czytanej książki", w ramach której przygotowaliśmy najważniejsze dzieła polskiej literatury w wersji dźwiękowej. Audiobooki - od dawna bardzo popularne na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych zdobywają coraz większe grono zwolenników również w Polsce. Rozwój nowoczesnych technologii stwarza dziś możliwość posiadania przy sobie całej biblioteki a my dzięki temu możemy zapoznać się z lekturą w dowolnej chwili - w samochodzie, w domu, w drodze do szkoły lub pracy. Wystarczy dowolny odtwarzacz czytający pliki mp3 albowiem głównie w tym formacie wydawane będą kolejne pozycje z serii "Klubu czytanej książki".

Życzymy miłego słuchania!

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego przydatnego opracowania.

czyta: Roman Felczyński

Gloria Victis - audiobook

8,91 zł 9,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8,91 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

5,94 zł 9,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8,91 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Karolcia/2009-02-04

    Jestem studentką filologii polskiej na UJ w Krakowie i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu takie rozwiązanie, kto nie ma czasu na czytanie, a zależy mu na dokładnej znajomości książki:). Można słuchać ją w pracy, w autobusie albo sprzątając w domu czy opiekując się dzieckiem. Książka jest w piękny sposób przeczytana. Bardzo dobra jakość i przyjemny głos lektora.POLECAM!!!

1 - 1 z 1 opinii