Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Hotel pod Poległym Alpinistą – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Hotel pod Poległym Alpinistą – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Arkadij Strugacki   Borys Strugacki  

Janusz Zadura  

18.01.2022

18.01.2022

polski

507 min

XAUDIO

978-83-67048-41-5

  • MP3

Opis

Para rosyjskich mistrzów science fiction przedstawia „Hotel pod Poległym Alpinistą” - przezabawną parodię klasycznej zagadki morderstwa.

Kiedy inspektor Peter Glebsky przybywa na wakacje do odległego hotelu narciarskiego, ostatnią rzeczą, jaką ma zamiar zrobić, jest angażowanie się w jakąkolwiek pracę policyjną. Jest tam, aby jeździć na nartach, pić brandy i pławić się w błogiej samotności. Jednak nie spodziewa się wyjątkowych gości hotelowych - ekscentrycznej bandy, w tym słynnego hipnotyzera, zamiłowanego w wyczynach gimnastycznych fizyka, nadąsanego nastolatka nieokreślonej płci i tajemniczego pana i pani Moses. A gdy hotel się zapełnia, zaczynają się dziać dziwne rzeczy - rzeczy, które wydają się wskazywać na obecność innego, niewidocznego gościa. Czy na terenie jest duch? A może dowcipniś? Coś bardziej złowrogiego?

Kiedy lawina blokuje przełęcz i więzi wszystkich w górskim przybytku, w pokoju zamkniętym od środka zostają w odkryte zwłoki. Wakacje Glebsky'ego dobiegły końca, a on rozpoczyna najbardziej niezwykłe śledztwo, w jakie kiedykolwiek był zaangażowany. W rzeczywistości, im dalej się wnika w dochodzenie, tym bardziej Glebsky zdaje sobie sprawę, że ofiara może nawet nie być człowiekiem.

W tej późnej powieści legendarnego rosyjskiego duetu science fiction – bracia Strugaccy z radością odwracają fabułę wielu tajemnic Herkulesa Poirota – a rezultat jest o wiele zabawniejszy i dziwniejszy niż wszystko, co kiedykolwiek napisała Agatha Christie.

Hotel pod Poległym Alpinistą - audiobook

35,25 zł 37,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!