Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak to robią bogaci. 30 bezcennych nawyków – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Jak to robią bogaci. 30 bezcennych nawyków – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Tom Corley  

Grzegorz Woś  

16.06.2022

16.06.2022

polski

373 min

Kompania Mediowa

  • MP3

Opis

Autorski program Nawyki Bogatych Ludzi Toma Corleya sprawi, że raz na zawsze pożegnasz się z problemami finansowymi. Przytoczone przez autora nawyki najbogatszych ludzi na świecie, stosowane regularnie i skrupulatnie doprowadzą Cię do finansowej i osobistej rewolucji. Poznaj najważniejsze zwyczaje ludzi sukcesu i odmień swoje życie wprowadzając strategię sprawdzoną przez najlepszych.

Tom Corley - autor wielu książek z dziedziny finansów i rozwoju osobistego. Jego publikacje sprzedały się w milionach egzemplarzy na świecie. Od lat bada zwyczaje i ścieżki najbogatszych ludzi świata. Prowadzi autorski instytut „Rich Habits”. Autor między innymi głośnej książki „Bogate dzieci”. Współautor książki „Nawyki bogatych i biednych”, która stała się w Polsce bestsellerem.

„Najbogatsi ludzie nie pracują, a w każdym razie wykonywana przez nich praca nie mieści się w standardowych definicjach. Ludzie zaliczający się do tego grona poświęcają swojej aktywności zawodowej bardzo dużo czasu, ale robią tak dlatego, że lubią czy wręcz kochają to, czym się zajmują. Gdy się lubi albo kocha to, co się robi w celach zarobkowych, trudno chyba mówić o „pracy”. Któż z nas nie chciałby bawić się po czternaście godzin na dobę?” - fragment książki

Jak to robią bogaci. 30 bezcennych nawyków - audiobook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!