Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jak zostać Wirtualną Asystentką? – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Jak zostać Wirtualną Asystentką? – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Dawid Rzepczyński   Justyna Gębka-Sikora  

Barbara Krzykwa  

10.01.2023

15.12.2022

polski

381 min

NEBUSO

978-83-937342-0-7

 • MP3

Opis

Marzysz o pracy zdalnej? Chciałabyś znaleźć pracę online, która pozwoli Ci połączyć życie prywatne i zawodowe? Chcesz pracować, ale nie chcesz rezygnować z możliwości podróżowania? W takim razie powinnaś zainteresować się Wirtualną Asystą, bo to może być zawód, który odmieni Twoje życie.

Jak zostać Wirtualną Asystentką

Publikacja dostępna jest w wersji papierowej, elektronicznej oraz audiobooka. Jeśli więc chcesz, to możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Nie masz czasu na czytanie? Włącz audiobook podczas wykonywania domowych obowiązków albo spaceru. Wykorzystaj ten czas w pełni!

Przekonaj się sama, że praca Wirtualnej Asystentki to doskonała możliwość znalezienia dobrej pracy dla mamy, studentki czy osoby z niepełnosprawnością. To praca zdalna, która pozwala na realizowanie swoich pasji, dbanie o rodzinę i… zarabianie pieniędzy.

Chcesz zostać Wirtualną Asystentką? Z Sapoto Agency dowiesz się, jak to zrobić.

Jak zostać Wirtualną Asystentką?” - praktyczny poradnik, dzięki któremu zobaczysz, że praca online jest dla Ciebie!

Masz dość siedzenia w dusznym biurze? Chcesz pracować gdzie i kiedy Ci pasuje? Chciałabyś nie stawać przed wyborem — macierzyństwo czy kariera?

Jeśli masz przeczytać jedną książkę, niech to będzie właśnie ta, bo zmieni Twoje dotychczasowe spojrzenie na pracę zdalną.

Poznaj poradnik „Jak zostać Wirtualną Asystentką

Kim jest Wirtualna Asystentka?

Kiedyś biurami zarządzały sekretarki, asystentki, asystentki zarządu. Pełniły role wielozadaniowych pomocy, które równocześnie pełniły też funkcje concierge. Zawody te w końcu ewoluowały w zupełnie nowy zawód, w którym można pracować zdalnie — w Wirtualną Asystentkę. Pandemia wiele zmieniła w postrzeganiu pracy zdalnej i udowodniła, że zawody wspierające biznesy online są bardzo potrzebne. Dlatego do wirtualnego biura i wirtualnej recepcji doszła też Wirtualna Asystentka. W świecie internetu jej obowiązki obejmują nie tylko zarządzanie kalendarzem, ale mogą też zostać rozszerzone na kwestie związane z prowadzeniem kont w mediach społecznościowych i stron internetowych.

Praca zdalna już od jakiegoś czasu jest marzeniem wielu osób. To idealna praca dla mam, dla studenta czy dla osób z grupą inwalidzką. Praca przez internet umożliwia łączenie kariery zawodowej z innymi obowiązkami przy równoczesnym zachowaniu dużej wolności wyboru. Praca z domu to dobra propozycja także dla niepełnosprawnych, którzy chcą samodzielnie zarabiać.

Wirtualna Asystentka, czyli praca, która da Ci wolność!

Warto też zaznaczyć, że zdalna praca umożliwia działanie z dowolnego miejsca na świecie. Nie ma znaczenia, czy będziesz wykonywać zlecenia ze swojego mieszkania, czy z plaży na Hawajach! Pracuj tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Żongluj obowiązkami i czerp z życia pełnymi garściami równocześnie nie spowalniając swojej kariery zawodowej jako Wirtualna Asystentka. Nie wiesz jak? W „Jak zostać Wirtualną Asystentką

Wirtualna Asysta to szansa dla młodych mam

Czy wiesz, że w Polsce aż 35% kobiet nie decyduje się na dziecko, bo boją się, że po zrezygnowaniu z pracy nie będą miały gdzie wrócić?

Czy wiesz, że według GUS blisko 50% matek dzieci do lat 3 nie wraca do pracy?

A co gdyby można było zupełnie zmienić tę sytuację?

Szansą dla młodych mam jest właśnie Wirtualna Asysta! To ciekawa praca online, która przeważnie  jest znacznie lepiej płatna niż praca chałupnicza. Często to praca przez internet od zaraz, bo niektóre zadania nie wymagają wiedzy technicznej. Przepisywanie tekstów czy wprowadzanie danych to ciekawa praca bez doświadczenia, z którą na pewno sobie poradzisz.

Wirtualna Asysta to dobry pomysł także na pracę po godzinach po to, żeby podreperować domowy budżet. Nikt nie powiedział, że musisz pracować na cały etat! Jeśli pracujesz na swoim, to Ty decydujesz, ile chcesz pracować. To właśnie sekret skutecznego łączenia obowiązków rodzinnych i zawodowych.

Poradnik stworzony przez praktyków

Jak zostać Wirtualną Asystentką

Po co masz zastanawiać się co na to wszystko przedsiębiorca, skoro tutaj podajemy Ci na złotym talerzu opinię z jego perspektywy? Zapomnij o informacjach z niesprawdzonego źródła. Czerp je z pierwszej ręki.

Nie kupuj tej książki, jeśli:

 • nie chcesz zarabiać zdalnie,
 • nie chcesz zbudować stabilnego biznesu,
 • nie chcesz, żeby klienci ustawiali się do Ciebie w kolejce,
 • nie interesuje Cię konkurowanie czymś innym, niż cena,
 • nie chcesz sama decydować ile i gdzie pracujesz,
 • nie chcesz wziąć życia w swoje ręce i zmienić go na lepsze,
 • nie lubisz się uczyć i pracować po to, by zarabiać więcej,
 • nie chcesz pracować na własny sukces,
 • chcesz szybko się zniechęcić i porzucić pomysł zostania WA,
 • nie chcesz stworzyć strategii biznesowej, która pomoże Ci przetrwać kryzysy i zawirowania,
 • nie chcesz dowiedzieć się jak zbudować własną markę, która będzie się wyróżniała na rynku i przynosiła powtarzalne zyski.

Zdecydowanie sięgnij po „Jak zostać Wirtualną Asystentką

 • sama ustalać reguły gry,
 • móc pracować z dowolnego miejsca na Ziemi,
 • móc decydować z kim chcesz pracować,
 • pracować tyle, ile chcesz i kiedy chcesz,
 • wiedzieć, jak ustalić swoją stawkę godzinową, która pozwoli Ci zarabiać, ale będzie też atrakcyjna dla klientów,
 • wiedzieć, jak tworzyć wartość, za którą zleceniodawcy będą chcieli Ci zapłacić więcej i będą nawet gotowi poczekać w kolejce, by współpracować właśnie z Tobą,
 • dowiedzieć się, jak wygląda dobrze przemyślana strategia marketingowa Wirtualnej Asystentki,
 • mieć pewność, że Twoja oferta się wyróżnia,
 • sprawnie łączyć obowiązki rodzinne z zawodowymi,
 • przestać martwić się tym, z kim zostanie Twoje dziecko gdy zachoruje.

Zostań Wirtualną Asystentką i zarabiaj z domu… albo z dowolnego miejsca na świecie

Czy wiesz, że praca mogłaby przestać być źródłem Twojego nieustannego zmartwienia? Że mogłabyś stworzyć model pracy, w którym będziesz stabilnie zarabiać, równocześnie nie rezygnując ze swojego życia rodzinnego? Dzięki Wirtualnej Asyście to możliwe. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej, jak zostać Wirtualną Asystentką i jak stworzyć wyróżniającą się ofertę, która pozwoli Ci konkurować czymś innym niż ceną. W tej książce znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć, by zacząć pracować jako WA, rozwinąć swój biznes i sprawić, że żadna sytuacja z klientem Cię nie zaskoczy.

Nie odkładaj swojej przyszłości na później.

Już dziś przeczytaj „Jak zostać Wirtualną Asystentką

 

Publikacja dostępna jest w wersji papierowej, elektronicznej oraz audiobooka. Jeśli więc chcesz, to możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Nie masz czasu na czytanie? Włącz audiobook podczas wykonywania domowych obowiązków albo spaceru. Wykorzystaj ten czas w pełni!

Sapoto Agency to butikowa Agencja Wirtualnych Asystentek i Concierge, która specjalizuje się we wspieraniu liderów. Dzięki oddelegowywaniu zadań fachowcom lider może skupić się na swojej drodze i tych obowiązkach, które wymagają jego osobistego udziału. Wsparcie na każdym etapie realizacji projektu - firmowego czy osobistego daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala lepiej skupić się na wyznaczonym kierunku. W ten sposób można realizować plany szybciej… i lepiej. Dlatego właśnie samemu dojdziesz daleko, ale ze wsparciem Sapoto dojdziesz tam szybciej.

Sapoto to osoba, która wspiera swojego przewodnika.

Sapoto to osoba, która staje do walki w imieniu swojego lidera i nigdy go nie opuszcza.

Sapoto to osoba, która jest w stanie rozwiązać wiele problemów, ale nigdy nie okaże braku lojalności swojemu zwierzchnikowi.

Sapoto to my.

Agencja Wirtualnych Asystentek, która odmieni Twoje życie zawodowe i prywatne.

Wspieramy, wyręczamy i dopingujemy ambitnych liderów, którzy prowadzą swoje biznesy. Stajemy z nimi ramię w ramię do boju o lepsze jutro ich interesów. Asekurujemy ich w drodze na szczyt i wyciągamy pomocną dłoń zawsze, gdy tego potrzebują.

Naszą agencję tworzą Wirtualne Asystentki i Wirtualni Asystenci, którzy wiedzą, co robić, by uwolnić Twój czas. Dzięki temu będziesz mógł zajmować się sprawami, które są dla Ciebie najważniejsze i nie tracić czasu na to, co może zrobić ktoś inny.

Kiedy Ty będziesz dopinać szczegóły umów z klientami, my otoczymy opieką Twoje profile w Social Mediach. Każdego dnia będziemy pielęgnować Twój wizerunek w internecie, żeby jak najwięcej osób miało szansę zobaczyć i docenić potencjał Twojej firmy. Przygotujemy dla Ciebie kampanie reklamowe, które przyciągną do Ciebie nowych klientów. Zadbamy o to, by Twój newsletter i blog były czytane z przyjemnością. Zajmiemy się montażem Twoich nagrań audio i wideo tak, by ich odbiór był łatwy i przystępny, a liczba Twoich widzów i słuchaczy wciąż rosła. A kiedy już będziesz gotowy do napisania własnej książki, będziemy wspierać Cię na każdym etapie jej procesu wydawniczego po to, by przebiegł on dla Ciebie łagodnie i bez zbędnego stresu. Przygotujemy dla Ciebie grafiki i ich szablony spójne z identyfikacją wizualną Twojej marki. Dzięki temu każdy Twój post w mediach społecznościowych będzie estetyczny i dopięty na ostatni guzik.

Prowadzimy też Wirtualne Biura i Wirtualne Sekretariaty. Dzwonimy, rezerwujemy i potwierdzamy. Odpowiadamy, odpisujemy, oddzwaniamy. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami technicznymi, które dotąd zabierały Twój cenny czas i dezorganizowały dzień pracy. Bierzemy je na siebie.

Możemy też pomóc w organizacji Twojego życia osobistego. Utrzymanie równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym jest trudne… ale możemy asystować Ci każdego dnia. Przypomnimy Ci o urodzinach, rocznicach, ważnych datach i spotkaniach. Zaplanujemy trasy wycieczek, podpowiemy świetne pomysły na prezent dla Twoich najbliższych. Zarezerwujemy stolik w Twojej ulubionej restauracji na romantyczną kolację i zamówimy dostawę proszku do prania akurat wtedy, kiedy będzie Ci się kończył. Umówimy wizytę u Twojego dentysty i przypomnimy Ci, że dziś to Ty masz zawieźć dzieci na dodatkowy angielski.

Wspieramy przedsiębiorców, bo wierzymy, że każdy zasługuje na sukces zawodowy. Właśnie dlatego wykorzystujemy nasze super moce w służbie liderów, innowatorów, rewolucjonistów,

Kiedy Ty będziesz podbijać świat, my będziemy pilnować Twoich tyłów.

Sapoto z japońskiego to Support ważnej osoby.

Każdy bohater ma swojego pomocnika.

 

Jeśli Ty jesteś Batmanem, mów mi Alfred.

Jak zostać Wirtualną Asystentką? - audiobook

71,10 zł 79,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

47,40 zł 79,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 79,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!