Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jaki jest Twój Sens Życia? – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Jaki jest Twój Sens Życia? – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Renata Zarzycka  

Renata Zarzycka  

23.03.2022

22.03.2022

polski

72 min

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-67225-07-6

  • MP3

Opis

Jaki jest Twój Sens Życia?

Zamień Problemy na Wyzwania a Marzenia na Cele i nigdy nie zostawaj w miejscu, gdzie nikt nie widzi twojej wartości.

Mindfulness – technika uważności. Cz. 8

Czym jest sens życia? To jedno z najbardziej fundamentalnych pytań. Czasami wydawać się może, że życie nie ma sensu, ale czy tak jest faktycznie? Może niekiedy z jakiegoś powodu, człowiek tak się zagubi w swoim życiu, że straci z oczu jego sens. Często winą może być środowisko, wychowanie lub wyniesione z domu rodzinnego przekonania, zachowanie i kultura. Aby zacząć żyć zgodnie ze swoimi marzenia, niekiedy największą przeszkodą w tym względzie może stać się strach przed tym, co powiedzą ludzie. Strach ten wpędza człowieka w pułapkę braku poczucia sensu życia. Ma on poczucie więzienia, blokującego go przed spełnianiem się, radością, szczęściem, sukcesem i dobrostanem. Człowiek czuje się zagubiony, czuje, że zanurza się w bezsensie egzystencji i nie potrafi sobie z tym poradzić. Tkwi wtedy w swoistym stanie zawieszenia, czekając na cud. A cud nie przyjdzie do czasu, kiedy człowiek sam nie zadecyduje o zmianach i nie da sobie na nie pozwolenia. Albowiem nie ma żadnego uzasadnienia dalszego pozostawania w blokującym człowieka środowisku, w którym nikt nie widzi jego wartości.

Co jest sens życia? Sensem życia jest MISJA człowieka - powołanie - to cel ludzkiej egzystencji. Sens życia to uzasadnione działanie, które czyni je wartym przeżycia. Jak odnaleźć sens życia? Jaki jest Twój sens życia? Jak poradzić sobie z przytłaczającym uczuciem braku sensu życia? Te pytanie o sens życia są jednymi z podstawowych zagadnień różnych systemów filozoficznych i religijnych, a odpowiedzi na nie, zawierają największą mądrość ludzkości.

 

Mindfulness, czyli trening uważności, to seria wykładów nagranych na żywo podczas lives w 2020 roku, której celem było niesienie pomocy osobom z wieloma problemami natury fizycznej jak również psychicznej – z dolegliwościami psychosomatycznymi. Czasami czujemy się źle, ściska nas w wątrobie bądź w żołądku, boli nas głowa, serce, plecy, stawy, mięśnie, mamy zimne kończyny, pocą nam się ręce, nogi, ciało, mamy duszności i nie możemy spać w nocy. Najczęściej, wtedy mamy problem z rozstrojonym układem pokarmowym, a z badań medycznych, lekarz wnioskuje, iż wszystkie wyniki są w normie. W takich przypadkach, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że cierpimy na tzw. zaburzenia psychosomatyczne, podczas których należy uzdrawiać tak ciało jak i duszę człowieka - psychikę.

Jaki jest Twój Sens Życia? - audiobook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!