Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Jestem otchłanią – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Jestem otchłanią – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Donato Carrisi  

Jakub Kamieński  

16.05.2022

16.05.2022

polski

08:53:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-8215-949-3

  • MP3

Opis

Mroczny thriller czołowego włoskiego autora kryminałów.

Po Domu głosów, który zahipnotyzował czytelników, Donato Carrisi stawia przed nimi nowe wyzwanie: podróż w czarną otchłań, która jest w każdym z nas.

Śmieci wyrzucane przez człowieka opowiadają jego prawdziwą historię. Bo, w przeciwieństwie do ludzi, śmieci nie kłamią”.

Sprzątający mężczyzna wie, że właśnie w tym, co ludzie wyrzucają, kryją się ich najgłębsze sekrety. A on umie interpretować każdy wyrzucony do kosza przedmiot. I potrafi je wykorzystywać do znajdowania swoich ofiar.

Żyje zgodnie z utrwalonym rytmem, bo jedynie w ten sposób może pozostać niewidzialny, być cieniem na obrzeżach świata. Tylko w rzadkie, ale jakże pamiętne wieczory pozwala sobie na odstępstwa od swoich nawyków.

Wszystko zmienia się, gdy na widok tonącej dziewczynki nie może się oprzeć impulsowi i ratuje jej życie, a tym samym naraża się na to, że przestanie być niewidzialnym, oraz na gniew człowieka ukrywającego się za zielonymi drzwiami.

Największym jednak zagrożeniem jest to, że uratowana dziewczynka ściąga na niego uwagę kobiety, kto nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. I jest coraz bliżej.

Jestem otchłanią - audiobook

37,71 zł 41,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,14 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

25,14 zł 41,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,14 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!